eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - K00paj - 02/05/2020 12:12 AM

Scania przepiękna, wpadła mi w oko.


RE: Pjoter Transport - Ziom - 02/05/2020 11:19 AM

Scania bombowo wyszła - Cool


RE: Pjoter Transport - legutek22 - 02/05/2020 12:34 PM

Wpakowany do nowej furki. Teraz podpinam naczepę i lecę do Oslo z jabłkami. W niedługim czasie dojdą jeszcze firanki i naklejki Biggrin2

Image



RE: Pjoter Transport - K00paj - 02/05/2020 12:52 PM

Zestaw pięknie się prezentuje.


RE: Pjoter Transport - dominikborko3 - 02/05/2020 01:26 PM

No no Michałek postarałeś się 10/10



RE: Pjoter Transport - legutek22 - 03/05/2020 02:52 PM




----> Piła - Reykjavík <----


W piątek po wprowadzeniu się do auta dostałem informację, że w niedzielę ran mam wyjazd do Oslo. Bylem tym faktem bardzo ucieszony, ponieważ dawno mnie nie było w tych rejonach. Chwilę po opuszczeniu firmowej bazy odebrałem telefon, z którego dowiedziałem się, że mam jechać do oddziału w Thermo Transit'a w Barlinku i mam przepiąć naczepę w wyniku czego nie pojechałem do Oslo z Jabłkami, tylko do Reykjavíku z mix'em budowlanym - jakieś rury, cegły, szpachle, farby.

Po przepince ruszyłem w stronę Kołbaskowa na którym zatrzymałem się na jakieś większe zakupy.

Image

Z racji małego zapasu czasu z granicy musiałem jechać ciągiem do portu Hirtshals.
Poniżej zdjęcie z praktycznie pustej "Autobany".

Image

Szybkie przemknięcie przez Granice Niemiecko - Duńską w okolicy Padborga.
Image

Hirtshals przywitało mnie pięknym wschodem słońca. Do portu zostały ostatnie kilometry.

Image

Przed samym wjazdem na port w obiektyw złapał mnie jeden z Duńskich Truck Spotterów. Oczywiście nie obeszło się bez reakcji. Biggrin2

Image

Po zjechaniu z promu zaczęła się ta lepsza część trasy. Na samym początku Islandia przywitała mnie ośnieżonymi drogami i górskimi zboczami, chciałem by taki obraz był aż do samej stolicy, jednak później zaczęły się zielone polany i nieprzykryte śniegiem góry.

Image

Image

W końcu przyszedł czas na przerwę, którą robiłem w miejscu z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki.

Image

Ze względu na zjawisko zwane dniem polarnym, nie odczułem tej pauzy. Po zjedzeniu śniadania i zaparzeniu kawusi pojechałem dalej.

Image

Po drodze zjechałem na stację dolać dizelka, którego domagała się Scania.

Image

Praktycznie cały czas, gdy jechałem po Islandii jechałem wzdłuż wybrzerza. Widok zabiera dech w piersiach.

Image

Image

Image

Do celu zostało już około 60km. Poniżej przejazd przez miasteczko Selfoss.

Image

Aktualnie czekam na informację o kolejnym załadunku. Najprawdopodobniej będę ładował mrożoną rybę lub butelkowaną wodę z lodowca. Ale to już jutro, dzisiaj czas na zasłużony odpoczynek.

Image

P.S. to moja pierwsza relacja od dłuższego czasu Szczerbol . Mam nadzieję, że tragedii nie ma Biggrin2 .



RE: Pjoter Transport - BorUwa - 03/05/2020 02:56 PM

elegancko! Smile


RE: Pjoter Transport - dominikborko3 - 03/05/2020 03:00 PM

Ło panie, jest gicior czekam na więcej takich! 10/10



RE: Pjoter Transport - kubamanofficial - 03/05/2020 03:06 PM

Elegancko.


RE: Pjoter Transport - Galaxy - 03/05/2020 03:11 PM

Elegancki ten tiras Heart