eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić (/thread-50493.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 24/04/2022 08:59 PM

Upadek Szlaku i FP to był osteteczny cios. Do tego też moje życie prywatne sprawiło że już kompletnie nie mam czasu na zabawy w ME i tylko w weekendy mogłem sobie na to pozwolić i to nie zawsze. Cóż przykro się patrzy na to że nie udało się zrealizować mojego małego marzenia. Chciałbym mieć nadzieję że ktoś wykorzysta potencjał tych terenów i będzie na nich dlubal w edytorze. No nic, tyle ode mnie.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - mazurski_separatysta - 24/04/2022 09:34 PM

Dzięki za to co robiłeś, nasze Mazury jak i Warmia niestety są często pomijane ale może wraz z dodaniem Mrągowa przez Promodsów ktoś zrewitalizuje Olsztyn. Na razie jedyne co mamy to Pomezania, która w jakimś tam stopniu próbuje naśladować architektonicznie i klimatycznie Prusy Wschodnie.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - manfredo - 15/08/2022 10:07 AM

Jak z tematem? FP wróciła.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - buwek - 15/08/2022 08:53 PM

Prawdopodobnie nic się nie zmieni, bo mapka miała być częścią Szlaku Buwka, a on został przeze mnie zakończony już jakiś czas temu.