eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Projekt: Podkarpacie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Projekt: Podkarpacie (/thread-38092.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Projekt: Podkarpacie - .:KoxTrucker:. - 12/04/2016 02:51 PM

Spokojnie
Korona z głowy nie spadnie Tongue
Myślę, że ja, Wito, i mangat coś zdziałalibyśmy.
Podejrzewam, że ta mapka będzie należała do map półrealnych z dwóch powodów:
a) zasób modeli, prefabów itd.
b) nie da się zrobić mapy 1:1, chyba, że zamiast ETS 2 byłby powiedzmy Rzeszów Truck Simulator. Tongue

Tak reasumując, Podkarpacie to w końcu rejon bliski np. .:Sebie11:., Limkowi, Irkowi itd.
Mapmakerzy i tester przydaliby się na mapie, nie tylko by to szło szybciej, ale i na mapce zmniejszy się prawdopodobieństwo bugów, typu prześwity tekstur, niewidzialne ściany itd.
Desirae Wam dużo dobrych rad wskazuje.


RE: Projekt: Podkarpacie - RadolSzczecin - 12/04/2016 02:51 PM

Przy takiej skali to nie tylko ilość ale i pewne detale są ważne - na razie mi brakuje i jednego i drugiego.
Zwróciłem uwagę na skalę lampy ostrzegawcej i obok stojącej osoby - 1 fotka.

JA uważam że przy tej skali to kompletnie się nie przykładacie i nie ma na razie na zdjęciach nic interesującego.
Tu powinno aż kipić, a narazie jest , nie oszukujmy się - biednie.
W dodatku fajnie by było zoabczyć obok zdjecie porównawcze danego miejsca z 'reala'.

Prace wygladają jak na razie jak kupa wcześniejszych projektów na samym początku i ja bym forum i dodawanie marnych fotek zostawił na 3-4 miesiące w spokoju a przysiadł porządnie nad projektem.
Przy tej skali macie co robić i jak sie wykazać że umiecie odwzorować "rzeczywistość" - a na razie tego kompletnie nie widać.
Sorry za szczerość.

Marketing projektu zostawcie na później jak będzie czym sie pochwalić - jak napisałem wcześniej - zaczeliście od du.. strony i dalej podążacie w tym kierunku.

Muszę Was oper.... bo marnujecie potencjał i moliwości jaki daje taki podkład mapy Tongue


RE: Projekt: Podkarpacie - .:KoxTrucker:. - 12/04/2016 02:59 PM

Radosławie, muszę się z Tobą zgodzić. Smile
Choć praca jest czasochłonna i trudna, to powinniście na te kilka dni (powiedzmy) skupić się nad mapą, a nie pisać o takich mało ważnych szczegółach. Do tego powinniście mieć więcej rąk do roboty, choć gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść, testera, i zająć się różnymi rejonami mapy a nie jedną przelotówką. Pewnie też niektórych interesują lasy między miastkami i wioskami. Nie może być tak, że po powiedzmy tych 140 postach zaczniecie się brać za inny rejon niż Wola Mielecka. A Mielec też wartoby zobaczyć.


RE: Projekt: Podkarpacie - Dominiko - 12/04/2016 03:09 PM

(12/04/2016 02:51 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Przy takiej skali to nie tylko ilość ale i pewne detale są ważne - na razie mi brakuje i jednego i drugiego.
Zwróciłem uwagę na skalę lampy ostrzegawcej i obok stojącej osoby - 1 fotka.

JA uważam że przy tej skali to kompletnie się nie przykładacie i nie ma na razie na zdjęciach nic interesującego.
Tu powinno aż kipić, a narazie jest , nie oszukujmy się - biednie.
W dodatku fajnie by było zoabczyć obok zdjecie porównawcze danego miejsca z 'reala'.

Prace wygladają jak na razie jak kupa wcześniejszych projektów na samym początku i ja bym forum i dodawanie marnych fotek zostawił na 3-4 miesiące w spokoju a przysiadł porządnie nad projektem.
Przy tej skali macie co robić i jak sie wykazać że umiecie odwzorować "rzeczywistość" - a na razie tego kompletnie nie widać.
Sorry za szczerość.

Marketing projektu zostawcie na później jak będzie czym sie pochwalić - jak napisałem wcześniej - zaczeliście od du.. strony i dalej podążacie w tym kierunku.

Muszę Was oper.... bo marnujecie potencjał i moliwości jaki daje taki podkład mapy Tongue

Dziękuje za ocenę Radku!
Faktycznie nie jest to takie fajne, że pokazuje tyle detali, jeszcze w dodatku nei ukończonych. Teraz wchodzę w ME i nie będę tutaj zamieszczał żadnych fotek itp. związanych budową do póki nie skończę Woli Mieleckiej. Wtedy dam kilka fotek całej miejscowości i zacznę robić kolejną, po czym wrzucę fotki itd.


RE: Projekt: Podkarpacie - RadolSzczecin - 12/04/2016 03:14 PM

Piszecie o testerze i jakimś tam konkursie, a tu kompletnie jest on niepotrzebny - bo nie ma do czego.
Błędy można wypisać oglądając same fotki niewykończonych kompletnie terenów.
Co niby miałby on testować?

Do pracy chłopaki i tyle!
W normalnej skali miasto na cacy robi sie czasem kilka miesięcy a zadeklarowaliście że wioska bedzie w skali miasta SCS-u więc ....


RE: Projekt: Podkarpacie - The Domin162 - 12/04/2016 04:05 PM

Tak popatrzyłem na ten skin od mondeo i przypomniało mi się coś. Gdybyście czegoś potrzebowali, to na necie są fajne mody do em4. Modele nie są highpoly, a raczej low poly, ale za to mają spoko texturki. Big Grin

Image



RE: Projekt: Podkarpacie - Dominiko - 12/04/2016 04:11 PM

(12/04/2016 04:05 PM)The Domin162 napisał(a):  Tak popatrzyłem na ten skin od mondeo i przypomniało mi się coś. Gdybyście czegoś potrzebowali, to na necie są fajne mody do em4. Modele nie są highpoly, a raczej low poly, ale za to mają spoko texturki. Big Grin

Image

Jak przekonwertujesz do ETS2 to na pewno je wykorzystamy Tongue


RE: Projekt: Podkarpacie - Misiek - 12/04/2016 06:32 PM

(12/04/2016 04:05 PM)The Domin162 napisał(a):  Tak popatrzyłem na ten skin od mondeo i przypomniało mi się coś. Gdybyście czegoś potrzebowali, to na necie są fajne mody do em4. Modele nie są highpoly, a raczej low poly, ale za to mają spoko texturki. Big Grin

Image

Skąd wiedziałeś? Big Grin Sam gram w emergency 4 i korzystam Tongue


RE: Projekt: Podkarpacie - Misiek - 12/04/2016 06:34 PM

(12/04/2016 02:51 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Spokojnie
Korona z głowy nie spadnie Tongue
Myślę, że ja, Wito, i mangat coś zdziałalibyśmy.
Podejrzewam, że ta mapka będzie należała do map półrealnych z dwóch powodów:
a) zasób modeli, prefabów itd.
b) nie da się zrobić mapy 1:1, chyba, że zamiast ETS 2 byłby powiedzmy Rzeszów Truck Simulator. Tongue

Tak reasumując, Podkarpacie to w końcu rejon bliski np. .:Sebie11:., Limkowi, Irkowi itd.
Mapmakerzy i tester przydaliby się na mapie, nie tylko by to szło szybciej, ale i na mapce zmniejszy się prawdopodobieństwo bugów, typu prześwity tekstur, niewidzialne ściany itd.
Desirae Wam dużo dobrych rad wskazuje.

A ja? ty gadzie Big Grin


RE: Projekt: Podkarpacie - Misiek - 12/04/2016 06:36 PM

(12/04/2016 02:51 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Przy takiej skali to nie tylko ilość ale i pewne detale są ważne - na razie mi brakuje i jednego i drugiego.
Zwróciłem uwagę na skalę lampy ostrzegawcej i obok stojącej osoby - 1 fotka.

JA uważam że przy tej skali to kompletnie się nie przykładacie i nie ma na razie na zdjęciach nic interesującego.
Tu powinno aż kipić, a narazie jest , nie oszukujmy się - biednie.
W dodatku fajnie by było zoabczyć obok zdjecie porównawcze danego miejsca z 'reala'.

Prace wygladają jak na razie jak kupa wcześniejszych projektów na samym początku i ja bym forum i dodawanie marnych fotek zostawił na 3-4 miesiące w spokoju a przysiadł porządnie nad projektem.
Przy tej skali macie co robić i jak sie wykazać że umiecie odwzorować "rzeczywistość" - a na razie tego kompletnie nie widać.
Sorry za szczerość.

Marketing projektu zostawcie na później jak będzie czym sie pochwalić - jak napisałem wcześniej - zaczeliście od du.. strony i dalej podążacie w tym kierunku.

Muszę Was oper.... bo marnujecie potencjał i moliwości jaki daje taki podkład mapy Tongue

No, ty możesz mieć modele od zaraz... A my jesteśmy mała grupką którą chce coś zrobić! Oraz to że może mapa dupy nie urywa, ale ważne że jakaś jest.