eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NewTrans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: NewTrans (/thread-54330.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: NewTrans - Dolar - 03/03/2024 01:18 PM

Dobrze dobrany zestaw na takie kierunki Smile


RE: NewTrans - TheBart95 - 03/03/2024 06:28 PM

Bardzo ładne zdjęcia podoba mi się ten MAN Big Grin


RE: NewTrans - Majster39C - 30/03/2024 04:11 PM


Zarząd oraz wszyscy kierowcy VS NewTrans pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych! Niech te radosne święta niosą do Waszych domów mnóstwo radości, spokoju i nadziei. Niech będą one pełne ciepła rodzinnych spotkań i radosnych chwil. Wesołego Alleluja!


Image
Fot. Na naszej bazie w Cieszynie zrobił się większy ruch... to oznacza, że zbliżają się święta Big Grin



RE: NewTrans - Majster39C - 25/04/2024 05:20 PM

Cześć! Dzisiaj mam dla was kolejną fotorelację. Jeśli ktoś obserwował moje poprzednie relacje, zauważy, że zmieniłem zestaw. Wsiadłem za kierownicę Volvo FH4, które jest w naszej firmie od samego początku. Miałem już przyjemność nim jeździć w 2021 roku, historia zatoczyła koło...


Ostrów Mazowiecka [PL] -> Perpignan [FR]
Towar: Pomidory [19t]
Dystans plan.: 2055km


Relację zaczynamy na MOPie Szumowo, gdzie dotarłem na pusto. Po wykręceniu pauzy zalałem tłoki do pełna i zrobiłem drobne zakupy w trasę. Następnie udałem się na miejsce załadunku, które znajdowało się po drugiej stronie S8, niby blisko a wymagało to przejechania około 50 km. Proces załadunku przebiegł sprawnie, więc mogłem ruszyć w trasę.

Podczas podróży przez Polskę warunki drogowe były doskonałe, nie natrafiłem na żadne większe korki (poza krótką chwilą korka przed stolicą). Szybko przejechałem A2, zrobiłem krótką przerwę na Świecku i witałem się z Niemcami. Za Berlinem, wykręciłem 12h pauzy. Zaskakująco, poranna podróż przez Niemcy odbyła się bez problemów, co mnie bardzo zaskoczyło. Kolejną pauzę kręciłem już we Francji.

Francja, jak to Francja, kraj pełny bramek i drogich autostrad, jednak jadąc w nocy było całkiem przyjemnie. Wczesnym rankiem dotarłem na miejsce rozładunku w Perpignan. Teraz pozostawało mi tylko zjechać na parking i czekać na telefon od dyspozytora z dalszymi dyspozycjami...

A teraz pora na zdjęcia Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: NewTrans - Tedy - 25/04/2024 05:22 PM

Bardzo dobra i fajna fotorelacjaSmile


RE: NewTrans - Ziom - 25/04/2024 05:39 PM

Bardzo fajne foty i ciekawe urozmaicone ujęcia Smile