eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
szpachlarz Kazan - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: szpachlarz Kazan (/thread-44012.html)



RE: szpachlarz Kazan - brizzcoo - 04/03/2019 06:06 PM

bajerka 10/10 dobry Wieltonik by się przydał Wink szkoda, że zostanie na Twoim dysku, no ale brawo ładnie się prezentuje !


RE: szpachlarz Kazan - Brian M. - 04/03/2019 07:53 PM

Pięknie Kazan 10/10


RE: szpachlarz Kazan - Heywood - 07/03/2019 05:49 PM

Jeśli byś robił wersję z plandeką, z ciekawością zobaczę jeszcze kosz na deski. :E


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 09/03/2019 04:14 PM

Wrzuciłem ją do gry żeby sprawdzić czy wszytko działa. No działać to działa ale dwie rzeczy się zflippowały co trzeba naprawić. To wgłębienie na nity wyszło dość wąskie więc to też naprawię. Nie patrzcie na inne odcienie podwozia od zabudowy bo są dwa oddzielne maty, góra żeby była możliwość malowania a dół nie. To jeszcze się poprawi no ale do pierwszego exportu musiałem coś dać. W międzyczasie zrobiłem też starszy model zderzaka Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: szpachlarz Kazan - _Y0ogi_ - 09/03/2019 05:06 PM

Przyjemnie prezentuje sie ta naczepa dodać jakieś skrzynek, koło zapasowe lub coś innego do wyposażenia co wypełni tą pustkę z tylu miedzi światłami a kołami 9w0yi0 Ok


RE: szpachlarz Kazan - Ballino - 09/03/2019 07:21 PM

Na pierwszy rzut oka maty do poprawy bo w cieniu jest zbyt jaskrawo a co dopiero to będzie w słońcu Big Grin Do tego między osiami a zderzakiem jest za pusto, przydałoby się wrzucić coś aby zagospodarować ten kawałek ramy. No i drzwi. Wydaje się, że środek drzwi jest zbyt głęboko osadzony w tych ramkach Big Grin


RE: szpachlarz Kazan - Urbannn - 09/03/2019 07:40 PM

Coraz bliżej końca Big Grin Kosaa :E


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 09/03/2019 09:24 PM

(09/03/2019 07:21 PM)Ballino napisał(a):  Na pierwszy rzut oka maty do poprawy bo w cieniu jest zbyt jaskrawo a co dopiero to będzie w słońcu Big Grin Do tego między osiami a zderzakiem jest za pusto, przydałoby się wrzucić coś aby zagospodarować ten kawałek ramy. No i drzwi. Wydaje się, że środek drzwi jest zbyt głęboko osadzony w tych ramkach Big Grin

Maty wiem dlatego napisałem ze to testowe. Skrzynki to na koniec jak wszystko ogarnę aby było perfekto bo będą na pinezki. Środek jest tak jak w prawdziwej na której się wzorowałem Tongue


RE: szpachlarz Kazan - kazan1234 - 16/03/2019 08:36 PM

Czasu mało to i robota powoli idzie ale jednak idzie. Na dzień dzisiejszy wieltonka ma trzy rodzaje zderzaków do wyboru, nie widzę sensu robić podobnych lecz delikatnie innych. Póki co do wyboru są dwa typy lamp ale niedługo to się zmieni. Oczywiście lampy będą zgodne ze zderzakiem czyli na przykład europointy 2 nie będą w nowym zderzaku Tongue Oczywiście wszystkie mają lightmask aby ładnie wyglądać Big Grin Poprawiłem też zbugowane modele i od razu lepiej wygląda. Teraz planuje się wziąć za osłony rowerowe i paleciary, później tylne schowki i podstawę na koło, wpadnie jeszcze odblask na zabudowę i coś jeszcze zapewne Tongue (maty i ao na niektórych elementach wymaga poprawy, wiem o tym)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: szpachlarz Kazan - Johny Trucker - 16/03/2019 08:54 PM

Poproszę jedną sztukę podstawić na Podhale Smile