eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Misiek - 09/12/2017 09:20 PM

Obserwuje temat od dawna i jestem pod niesamowitym wrażeniem co ty robisz. Realność to będzie pewnie co do milimetra jak i szczegółowość modeli. A ile czasu na to poświeciłeś to wole nie pytać, sam bym nawet nie wymodelował modelu do takiej dokładności. Zostało mi czekać aż mapka zostanie wydana i będzie można śmigać po tak zaebistym regionie. Za to że pracujesz nad mapką to już w niebie masz zarezerwowane miejsce vip Wink Tylko życzyć wytrwałości jak i chęci.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 17/12/2017 10:11 PM

Więc plany co do mapki się ciut zmieniły a dokładniej do pierwszej wersji postanowiłem dorzucić ekstra jeszcze miejscowości Trzemeszno i Kostrzyn (do Kostrzyna dojazd tylko na razie A2 od Wrześni i S5 od Gniezna - bez starej dwójki bo będzie szybciej do zrobienia).
A ogólnie wszystko po to aby mapka nie była za bardzo liniowa.

Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - DawidK - 17/12/2017 11:03 PM

Ile będzie trzeba zapłacić za taki rarytas?Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 17/12/2017 11:09 PM

(17/12/2017 11:03 PM)dawidolek123 napisał(a):  Ile będzie trzeba zapłacić za taki rarytas?Big Grin

To zależy dla kto będzie kupował (ale to już info na PW aby nie było wiadomo za dużo publicznie jak to na handel przystało) :E
A serio ja tej mapki nie robię dla pieniędzy i będzie ona DARMOWA.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 18/12/2017 05:11 PM

Trochę przygotowań oznakowania trasy S5 (oczywiście to jest tylko ułamek oznakowania które jest tam dość liczne).

Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - .:KoxTrucker:. - 18/12/2017 05:13 PM

Michał fajna robota przy znakach, ale... co do mapowania, to jeśli masz taką fantazję, to używaj na drogach assetów z Francji albo/i Skandynawii... Fajnie by to wyglądało. :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Krystian30 - 18/12/2017 06:23 PM

A może by tak coś innego niż znaki? :E Ale prace i tak kozak!


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 18/12/2017 09:00 PM

(18/12/2017 06:23 PM)Krystian30 napisał(a):  A może by tak coś innego niż znaki? :E Ale prace i tak kozak!

Coś innego będzie przy okazji jakiś bardziej prac w ME ale na razie to jest raczej samo modelowanie (bo tu chcę podgonić cały projekt a i jest to też tak jakby wymagane aby w ogóle usiąść do ME przy takiej specyfikacji mapki).
Druga rzecz to też nie chcę pokazywać fotek z terenów nieskończonych więc na razie jest tylko ten etap modeli Tongue


Ps. .:KoxTrucker:. a później mi będą zarzucać jak ekipie PR, że za dużo jest Francji i Skandynawii w Polsce :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - .:KoxTrucker:. - 18/12/2017 09:07 PM

Tylko, że na tych oryginalnych assetach nie czuć do końca klimatu dróg pozamiejskich zwłaszcza. :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 18/12/2017 09:12 PM

(18/12/2017 09:07 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Tylko, że na tych oryginalnych assetach nie czuć do końca klimatu dróg pozamiejskich zwłaszcza. :E

Nie wąchałem ani tych assetów ani pozamiejskich dróg i nie wiem co tam czuć a czego nie :E
A serio to bez obaw bo pewnie zdarzą się miejsca z assetami z obu DLC.