eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Beta 1.21 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Beta 1.21 (/thread-33459.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Beta 1.21 - ProMessi11 - 25/09/2015 08:07 PM

zainstalowane Smile


RE: Beta 1.21 - etruck - 25/09/2015 08:19 PM

świetnie SCS! Big Grin dobra robota i fizyka więc jest realistycznie :E

do MP w sam raz. Teraz pytanie czy do "zwykłych" modów na interior lub tirow będzie wymagane to dlc czy nie


RE: Beta 1.21 - Rene-GAD - 25/09/2015 08:55 PM

PolReb nie działa z tym patchem :/


RE: Beta 1.21 - Borsuk - 25/09/2015 09:39 PM

(25/09/2015 07:27 PM)bumbumek napisał(a):  A gdzie znajdę odpowiedni plik .sii do tego, i jaką ma nazwę?

Od jakiegoś czasu nie bawię się beta testera, gdyż jakoś te wszystkie cudowne nowości są dla mnie po prostu mydleniem oczu (mamieniem gawiedzi), zresztą podobnie jak ta najbliższa aktualizacja nie wydaje się lepsza od pozostałych, ale wracając do tematu, na patchu 1.20 interesujące Cię rzeczy znajdziesz.

Definicje w:
def/vehicle/truck/common_sound_int_data

Dźwięki przycisków znajdują się w:
sound/truck/noises/sticks

Polecam przy każdej większej aktualizacji robić kopię base i def na dysku, wtedy można sobie porównać pliki.


RE: Beta 1.21 - Darson - 25/09/2015 09:49 PM

Ja czekam na oficjalnego i na upade do mapy PolReb .


RE: Beta 1.21 - dominik_SKIPPER - 25/09/2015 11:49 PM

WoW! Filmik zrobił na mnie wielkie wrażenie. Aż mam chęć powrócić do ETS2! Oby tak dalej SCS.


RE: Beta 1.21 - bumbumek - 26/09/2015 01:18 AM

Ten patch 1.21 w obecnej wersji BETA, to w zasadzie "zapchajdziura" pod płatny dodatek z akcesoriami. Już od dawna nie było tego typu pacza, który nie dodawałby niczego nowego do rozgrywki - tymczasem 1.21 to tylko poprawki, fixy, i to drobne. W zasadzie nie ma większej potrzeby tego instalować, gdyż i tak nie zauważymy żadnej różnicy w grze. A te gadki po raz "enty" że niby poprawione AI itp. możemy w bajki włożyć.

Widać, że skupili się na tym, na czym chcą zarobić. I powiem szczerze - nawet nie przyszło mi do głowy, że te akcesoria do interioru zrobią płatne. Ciut żal.pl się załącza Confused

Mam nadzieję, że w przyszłości te tandemy też zrobią jako płatne DLC, bo mnie totalnie walą i latają koło kity, a szkoda byłoby miejsca na te BDFy w darmowym paczu. Skoro zrobili płatne akcesoria, niechże i zrobią płatne tandemy dla tych, którzy tego wyczekują.


RE: Beta 1.21 - Dominik335 - 26/09/2015 03:56 AM

Mam tylko nadzieje że ten tunning będzie w każdym trucku i czekam aż SCS poprawi wreszcie wnętrze do TGXa.


RE: Beta 1.21 - mateu2050 - 26/09/2015 06:29 AM

(25/09/2015 09:49 PM)Darson napisał(a):  Ja czekam na oficjalnego i na upade do mapy PolReb .

ja też czekam na oficjalnego i na upade do Promods i RusMap i PR


RE: Beta 1.21 - Thor - 26/09/2015 09:45 AM

To że będą akcesoria płatne to przypuszczaliśmy od razu. Bumbumek jeśli chodzi o ruch AI to on się faktycznie co chwilę zmienia i nie wmawiaj mi ze jest inaczej bo od maja zmienił się 2 razy jak nie wiecej. W ostatnim patchu też były zmiany w ruchu.
Co do tego ze wyjdzie to jako dodatek płatny. No sorry, nie każdy dodatek jest robiony tak żeby 100% graczy chciało go mieć. Część nie chce jednych rzeczy a chcą inne i na odwrót. Jeśli komuś to będzie nie potrzebne to poporostu tego nie kupi i nie ma co płakać ze dali to jako dodatek.

Gdzieś już tutaj na eT czytałem o tym jak gracze płaczą ze trzeba płacić za dodatki. Pokażcie mi grę w której macie takie zmiany jak tutaj i to całkowiecie za darmo. SCS Musi sie też z czegoś utrzymywać. A tak jak pisałem wcześniej nie każdy musi sobie sponsorowąć 100% dodatków do gry.

Osobiście się rzucę na ten dodatek jak wygłodniały wilka na koszyk czerwonego kapturka Big Grin