eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria GTS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-210.html)
+--- Wątek: Fotogaleria GTS (/thread-50572.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Szosa - 13/10/2019 09:34 PM

(13/10/2019 09:31 PM)Krecik napisał(a):  Legenda wraca to byli czasy i miło ujrzeć kogoś z "starej gwardii"

Dziękuję i wzajemnie. Chociaż zauważyłem, że i tak trochę osób z dawnych lat sie zachowalo jak maacul (zawsze mialem problem z zapamiętaniem nicku, wiec nie wiem czy poprawnie napisalem), Ballino czy Dolar. Smile


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Soczewa - 13/10/2019 09:47 PM

(13/10/2019 09:34 PM)Szosa napisał(a):  
(13/10/2019 09:31 PM)Krecik napisał(a):  Legenda wraca to byli czasy i miło ujrzeć kogoś z "starej gwardii"

Dziękuję i wzajemnie. Chociaż zauważyłem, że i tak trochę osób z dawnych lat sie zachowalo jak maacul (zawsze mialem problem z zapamiętaniem nicku, wiec nie wiem czy poprawnie napisalem), Ballino czy Dolar. Smile

Wiesz też robiłem podrygi w ETSie a do GTSa jakoś mnie nie ciągnęło w sumie widać to po wątkach z obu gier. Z fartem


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Michal_Z_gno - 14/10/2019 12:03 AM

Co do tych volvo to będę odmienny od grupy bo drugie mi jakoś bardziej pasuję (jest to auto rocznikowo nie najmłodsze więc powinno mieć jakieś dodatki podkreślające swoją historię - tabliczki, jakieś drobne dodatkowe oświetlenia itp.).


RE: Stare gruzy Szosy GTS - PLAYER - 14/10/2019 11:17 AM

Ładne fotki. Wersja 1


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Szosa - 14/10/2019 01:24 PM

(13/10/2019 09:47 PM)Krecik napisał(a):  
(13/10/2019 09:34 PM)Szosa napisał(a):  
(13/10/2019 09:31 PM)Krecik napisał(a):  Legenda wraca to byli czasy i miło ujrzeć kogoś z "starej gwardii"

Dziękuję i wzajemnie. Chociaż zauważyłem, że i tak trochę osób z dawnych lat sie zachowalo jak maacul (zawsze mialem problem z zapamiętaniem nicku, wiec nie wiem czy poprawnie napisalem), Ballino czy Dolar. Smile

Wiesz też robiłem podrygi w ETSie a do GTSa jakoś mnie nie ciągnęło w sumie widać to po wątkach z obu gier. Z fartem
Ja w ets rzadko grałem, bardziej haulin, pttm i samp. Teraz wrocikem i gram w gts i ets2


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Szosa - 14/10/2019 09:25 PM

Kolejne zmiany, czyli żółte halogeny, rozjaśniona szyba, tabliczka imienna i świecący glob Smile
Jak widać zostałem z wersją 2, ponieważ jakoś bardziej mi leży Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Michal_Z_gno - 14/10/2019 11:19 PM

Żółte klosze i logo na globie sporo dobrego wnoszą do auta no kolejny plus to, że wybrałeś jedyną słuszną opcję Tongue


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Mariuszek47 - 15/10/2019 06:21 AM

Bardzo ladnie ciekawe co następnie


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Perkins - 16/10/2019 10:12 AM

Sztosik jest Patryk, miło Cię widzieć z powrotem. Big Grin


RE: Stare gruzy Szosy GTS - Szosa - 21/11/2020 01:21 AM

Dalej się bawię VOLVO Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.