eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kierownica do 600zł, szukam. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Kierownica do 600zł, szukam. (/thread-52039.html)

Strony: 1 2


RE: Kierownica do 600zł, szukam. - dominik_SKIPPER - 12/08/2020 12:00 AM

(11/08/2020 11:43 PM)AdisonCavani napisał(a):  Również posiadam Thrustmastera T150 Pro. Mogę go z czystym sumieniem polecić. Jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy to są zdecydowanie lepsze od Logitecha G29. Force feedback jest świetny. W grach wyścigowych np. Assetto Corsa muszę zmniejszyć jego siłę do ok. 15%, bo inaczej przy standardowych ustawieniach (75%) biurko by mi się rozleciało od tych wibracji xD. Z minusów to lipne mocowanie, które można łatwo złamać jeśli często przykręcasz i odkręcasz kierownicę. U mnie się złamało, ale wywierciłem otwór i zastąpiłem plastikową wajchę śrubą. W porównaniu do Logitecha mam wrażenie, że jest on lepiej wykończony. Skóra jest bardziej przyjemna od plastiku i gumy. Guma ma taką zaletę, że kierownica b.dobrze trzyma się w dłoniach. Na plus 1080 stopni obrotu, a nie 900 (nie wszystkie gry to wykorzystują, np. w ETS2 korzystam z 900 stopnii ze względu na animację kierownicy w grze). Jeśli chcesz dokupić shifter to musisz brać pod uwagę, że kosztuje on ok. 600zł. Niestety za jakość się płaci. W porównaniu do niego shifter od Logitecha to zabawka dla małych dzieci. Pedały też są bardzo dobre (moim zdaniem również lepsze od G29). Korzystam z dodatkowego oporu zamontowanego na hamulcu.

Tak z ciekawości kupowałeś używana ta T150 czy nowiutka? I wiesz, może czy po jakimś czasie użytkowania występują jakies wady? Bo zamierzam wlasnie kupic używkę, ale wiadomo raz możesz trafić na dobra a raz na jakąś ścioraną już


RE: Kierownica do 600zł, szukam. - dominik_SKIPPER - 15/08/2020 03:08 PM

Mam już na oku dwa modele Thrustmastera T150 oraz TMX. Miał ktoś, może obie kierownice i są jakieś między nimi duże różnice oprócz kątu obrotu i o tym że T150 działa na PS4 a TMX nie?


RE: Kierownica do 600zł, szukam. - dominik_SKIPPER - 20/08/2020 09:47 AM

Dobra, zdecydowalem się na zakup Thrustmastera TMX. Dzieki wielkie wszystkim za pomoc. Pomogliscie! Ok
Temat mozna zamknąć.


RE: Kierownica do 600zł, szukam. - agnor - 04/02/2021 07:35 AM

Spoko jest ta nowa kierownica Genesis Seaborg 400, używa ktoś? Bo ja siew ałsnei przymierzam do niej, przynajmniej jedna na wiele urządzeń bo jest kompatybilna z PC, PS3, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, a nawet Xbox Series


RE: Kierownica do 600zł, szukam. - xUserN - 04/02/2021 01:34 PM

(04/02/2021 07:35 AM)agnor napisał(a):  Spoko jest ta nowa kierownica Genesis Seaborg 400, używa ktoś? Bo ja siew ałsnei przymierzam do niej, przynajmniej jedna na wiele urządzeń bo jest kompatybilna z PC, PS3, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, a nawet Xbox Series

W podobnej cenie znajdziesz używanego Thrustmastera, do którego ten Genesis nie ma podejścia w żadnym stopniu Smile