eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
WIMAX Transport i Magazynowanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: WIMAX Transport i Magazynowanie (/thread-54402.html)



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Dzikuss - 05/09/2023 07:05 PM

Jedyna słuszna zabudowa do Sprintera Hubson?
Super fotki, do zobaczenia na trasie ?


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - hubson2017 - 06/09/2023 11:41 AM

[ES] Barcelona → [D] Kassel → [PL] Malbork

W jednym z magazynów Barcelony załadowałem ekspresowy ładunek do Niemiec. Zaopatrzony w odpowiednią ilość napojów energetycznych ruszyłem w trasę. Droga do granicy minęła mi sprawnie. Przywitałem Francję puszką RedBulla, jadąc spokojnym (jak na busa) tempem. Słońce zaczęło zachodzić jak znajdowałem się w okolicach Lyonu, postanowiłem wtedy że jadę do końca i przenocuję się gdzieś pod firmą. Dojechałem do Kassel ok 3:30, ochroniarz na bramie pozwolił mi wjechać na firmę i ustawić się pod płotem. Rozładunek miał być o godz. 09:00. Tak jak powiedzieli,tak zrobili. Po rozładunku udałem się do okolicznej firmy po ładunek do Polski. Widząc cel w postaci końca trasy tym rydwanem, nabrałem mocy i jeszcze o 21:00 byłem na bazie. Wypakowałem graty bo rano miał ktoś pojechać i rozładować towar. Klucze na cieciówkę, a ja się pakuje do mojego wygodnego MANa. Rano mam rozmowę z szefem na temat jakiś testów. Zobaczymy co będzie dalej w kolejnych relacjach …

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 06/09/2023 01:06 PM

Bardzo fajna fotorelacjaSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 06/09/2023 01:39 PM

Elegancka i bardzo ciekawa fotorelacja Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - hubson2017 - 08/09/2023 10:23 AM

[PL] Malbork -> [PL] Katowice -> [PL] Malbork

Witam,
Tak jak już wspominałem. Kiedy przyjechałem sprinterem na bazę od razu przepakowałem się do MANa. Rano porozmawiałem telefonicznie z Szefem. Powiedział że ma dla mnie coś do testowania, ale trzeba pojechać do Katowic z towarem od lokalnego producenta który wynajmuje miejsce w naszym magazynie. W jedną stronę z towarem, powrót z pustymi pojemnikami. Załadowałem około godziny 10:00. Zatrzymałem się przed Śląskiem na parkingu gdzie zrobiłem pauze. Rano o 8:00 podstawiłem się na załadunek. Rozładowali towar i otrzymałem puste skrzynki na powrót. Doleciałem do Malborka na jednym czasie. Magazynie Stefan jeszcze był więc pomogłem mu rozładować towar, a on zabrał go na magazyn. Wjeżdżając na bazę zobaczyłem to co mam testować przed najbliższy czas. Wszystko zobaczycie w kolejnych relacjach ...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 08/09/2023 10:42 AM

Bardzo wysoki poziom utrzymany aby więcej takich fotorelacjiSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 08/09/2023 10:58 AM

Bardzo dobra i ciekawa fotorelacja na wysokim poziome , ładne różnojakie ujęcia Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Daras94 - 08/09/2023 10:50 PM

Zacna Fotorelacja Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - hubson2017 - 11/09/2023 11:17 AM

[PL] Malbork -> [GB] Londyn

Tak jak zapowiedziałem w poprzedniej relacji przyszedł czas na testy. Szef wypożyczył naczepę mega chłodnie ponieważ rozpoczęliśmy rozmowy z okoliczną firmą, na dostawy Polskich przysmaków do różnych marketów na terenie całej europy. Na pierwszy rzut trafiła się Anglia. Załadowałem i od razu wyjechałem na zachód. Po rozmowie z spedytorami w celu skrócenia czasu dostawy zdecydowaliśmy się na przeprawę Rotterdam -> Harwich. Na promie można wykręcić pauzę i akurat dojazd do niego zajmuje całe dwie zmiany. W Anglii znalazłem się nad ranem. Dojazd do TESCO w Londynie poszedł sprawnie ponieważ zdążyłem przed porannym szczytem. Rozładowałem i ustawiłem się okolicznej firmie w oczekiwaniu na załadunek do Hiszpanii, który ma być wieczorem. Do zobaczenia przy okazji kolejnej relacji …

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 11/09/2023 11:39 AM

Wszystkie dotychczasowe relacje na bardzo wysokim poziomie, podobnie i ta10/10