eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Projekt: Podkarpacie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Projekt: Podkarpacie (/thread-38092.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Projekt: Podkarpacie - nirwana9 - 11/06/2016 10:04 AM

(11/06/2016 09:47 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Moim zdaniem to nirwana9 boisz się konkurencji zwłaszcza, że Twój projekt to "odgrzewany kotlet z GTS-a" a tu będą jednak nowe tereny czyli jest on bardziej twórczy Big Grin Po prostu tu tworzą nowe tereny a u Ciebie to tylko "świstak siedzi i przekłada ze sreberka do sreberka" :E

A prawda jest taka, że im więcej tego typu projektów się pojawia tym lepiej bo gra staje się ciekawsza i jest większy wybór w mapkach Tongue

Również prawda, że im więcej projektów tym ciekawiej Smile Też nic nie mam do tego czy to dla mnie konkurencja, też jestem za tym aby ten projekt był realizowany i został wydany oraz dalej ulepszany. Tylko zastrzegłem co do "systemu" pracy bo tak moim okiem to Team wychodzi bokiem.

A jeśli chodzi o mój projekt- nie tylko odgrzanie kotletu , w temacie projektu wspominałem że po zrobieniu oryginalnej wersji będę powiększać o kolejne tereny Smile Więc nie ma czego się bać- ale to nie w tym temacie o tym nie gadajmy Big Grin


RE: Projekt: Podkarpacie - Michal_Z_gno - 11/06/2016 10:14 AM

Nirwana ale najpierw aby coś rozbudować trzeba porządnie odgrzać kotleta i to nie jest niczym kreatywnym a zresztą do myślenia o rozbudowie to jeszcze bardzo długa droga przed Tobą i raczej to nastąpi dużo później niż wcześniej a tu od razu będzie coś czego świeżego i ta mapka pod tym względem wygrywa z Twoim projektem 1:0 (skoro euro jest to może być takie piłkarskie odniesienie) Big Grin

Tak czy siak nie spamujmy Dominikowi wątku i taką myślą zakończmy ten odcinek :E


RE: Projekt: Podkarpacie - Misiek - 11/06/2016 11:52 AM

(11/06/2016 09:14 AM)nirwana9 napisał(a):  
(10/06/2016 09:21 PM)Dominiko napisał(a):  
Przez te dwa dni zrobiłem ok. 2/3 siatki dróg w Mielcu.

Najtrudniejsze miejsce:
Image
Image

Nie rozumiem co w tym "najtrudniejszego" to robota na max 30min-1h w zależności od zapału Smile Ja tu widzę 2 ronda jako prefab oraz ten "most-wiadukt" to tylko droga podniesiona w górę z dodanym railingiem obudowy mostu-wiaduktu i nic więcej . Big Grin Ale może być 5 / 10

@Edit :

Druga sprawa to Nie dodawaj takich zdjęć jak te zrobiłeś - dokończ całkiem z otoczeniem, bez oznakowania ewentualnie z oznakowaniem i można wtedy pokazać albo lepiej w tajemnicy zachować bo przez to psujecie innym niespodziankę smaku "klimatu mapy" - Oj coś doprowadzacie projekt w dół w stronę ruin, jak byście cegły muru lepili śliną zamiast betonem Smile

(09/06/2016 04:30 PM)FKS Stal Mielec napisał(a):  Jak Dominiko napisał. Odchodzę z projektu!! Powód: Komputer zepsuty, a naprawa by nie miała sensu. Jest jeszcze kilka powodów, ale zachować dla siebie... Liczę z głębi serca że Mielec wyjdzie :E

Nie, żeby coś takiego pisać publicznie.. Widzę, że tu nikt z nikim nie jest udogodniony co do zasad - mam wrażenie że macie podejście do tego projektu w sposób na "odwalsizm" Jeżeli ktoś chce odejść z projektu to wypadałoby napisać na PW założycielowi lub zastępcy ! - Przez takie coś, inni czytają i potem tworzą świadomość, że jesteście niezorganizowani, nie ogarnięci do projektu ( w sensie przygotowawczym), i ludzie będą zawiedzieni pozostawiając brudne myśli typu : "Założę się że nie wytrzymają mając taką ekipę"


Doprowadzić do porządku wypadałoby. Bo tak to też mam wrażenie że projekt tworzony na "lewo" jednocześnie zaczęliście ten projekt około 2 dni po moim ogłoszeniu, że też mam zamiar mapę robić Smile Jak dla mnie to trochę podejrzane Big Grin

Napisałem na PW do Dominiko o tym że odchodzę.


RE: Projekt: Podkarpacie - Dominiko - 11/06/2016 12:15 PM

(11/06/2016 09:14 AM)nirwana9 napisał(a):  Doprowadzić do porządku wypadałoby. Bo tak to też mam wrażenie że projekt tworzony na "lewo" jednocześnie zaczęliście ten projekt około 2 dni po moim ogłoszeniu, że też mam zamiar mapę robić Smile Jak dla mnie to trochę podejrzane Big Grin

Naprawdę zaczęliśmy projekt dwa dni po twoim ogłoszeniu?
Nie wydaje mi się. Spójrz dokładnie na link do pierwszej fotki: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
...20160330... Świadczy o tym, że zdjęcie zostało wykonane 30.03.2016r., więc dzień przed twoim ogłoszeniem.
Proszę nie pisać bzdur.

Pozdrawiam! Smile



RE: Projekt: Podkarpacie - nirwana9 - 11/06/2016 12:23 PM

(11/06/2016 12:15 PM)Dominiko napisał(a):  
(11/06/2016 09:14 AM)nirwana9 napisał(a):  Doprowadzić do porządku wypadałoby. Bo tak to też mam wrażenie że projekt tworzony na "lewo" jednocześnie zaczęliście ten projekt około 2 dni po moim ogłoszeniu, że też mam zamiar mapę robić Smile Jak dla mnie to trochę podejrzane Big Grin

Naprawdę zaczęliśmy projekt dwa dni po twoim ogłoszeniu?
Nie wydaje mi się. Spójrz dokładnie na link do pierwszej fotki: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
...20160330... Świadczy o tym, że zdjęcie zostało wykonane 30.03.2016r., więc dzień przed twoim ogłoszeniem.
Proszę nie pisać bzdur.

Pozdrawiam! Smile

Data zdjęcia nie liczy się tylko dzień ogłoszenia projektu na forum Smile Ja konwert zacząłem w styczniu a opublikowałem swój projekt dnia 25-03-2016, 19:04 - więc Wy trochę później zaczęliście publikować projekt a bo temat jest z (31-03-2016 22:11)


Ale mniejsza z tym, nie ma co robic zamętu tylko tak przypominam Wink


RE: Projekt: Podkarpacie - Dominiko - 11/06/2016 12:24 PM

(11/06/2016 12:23 PM)nirwana9 napisał(a):  
(11/06/2016 12:15 PM)Dominiko napisał(a):  
(11/06/2016 09:14 AM)nirwana9 napisał(a):  Doprowadzić do porządku wypadałoby. Bo tak to też mam wrażenie że projekt tworzony na "lewo" jednocześnie zaczęliście ten projekt około 2 dni po moim ogłoszeniu, że też mam zamiar mapę robić Smile Jak dla mnie to trochę podejrzane Big Grin

Naprawdę zaczęliśmy projekt dwa dni po twoim ogłoszeniu?
Nie wydaje mi się. Spójrz dokładnie na link do pierwszej fotki: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
...20160330... Świadczy o tym, że zdjęcie zostało wykonane 30.03.2016r., więc dzień przed twoim ogłoszeniem.
Proszę nie pisać bzdur.

Pozdrawiam! Smile

Data zdjęcia nie liczy się tylko dzień ogłoszenia projektu na forum Smile Ja konwert zacząłem w styczniu a opublikowałem swój projekt dnia 25-03-2016, 19:04 - więc Wy trochę później zaczęliście publikować projekt a bo temat jest z (31-03-2016 22:11)


Ale mniejsza z tym, nie ma co robic zamętu tylko tak przypominam Wink
Temat jest z 31.03.2016, ale wcześniej publikowałem to także w innym temacie, który został usunięty. Smile



RE: Projekt: Podkarpacie - Adam.J - 11/06/2016 12:27 PM

Przestańcie się przez bywać kto był pierwszy bo to niema sensu a weście się lepiej do pracy przy swoich projektach. Tongue


RE: Projekt: Podkarpacie - Dominiko - 11/06/2016 12:29 PM

(11/06/2016 12:27 PM)Adam.J napisał(a):  Przestańcie się przez bywać kto był pierwszy bo to niema sensu a weście się lepiej do pracy przy swoich projektach. Tongue

Cały czas siedzę przy projekcie na drugim komputerze Tongue


RE: Projekt: Podkarpacie - limowski - 11/06/2016 12:36 PM

Co wcale nie oznacza, że temat nie jest zasyfiony zbędnymi postami i przekrzykiwaniem się kto zrobił to a kto tamto, kto był pierwszy itd. Tutaj 99% wpisów ma śmieciową wartość.


RE: Projekt: Podkarpacie - HasuFrogg - 11/06/2016 12:56 PM

Jak dla mnie za dużo w tym temacie chwalenia się a za mało wykonanej pracy.
Chyba nie o to chodzi by pokazać codziennie, że dodało się drzewko, krzaczek, znak drogowy a jedynie co jakiś czas dać informację z przebiegu pracy nad projektem.
Dla mnie treściwa informacja to np raz w tygodniu czy nawet co dwa tygodnie to taka, że postęp pracy idzie w szybkim tempie, ukończyliśmy taki a taki rejon mapy, mapa wykonana jest np w 65%. Planujemy, że do tego a tego dnia ukończymy wersję beta i zaczniemy testy.

A tu jest masa bzdetów o wszystkim i o niczym. Dodany jest kawałeczek drogi i już zaczyna się dyskusja jak to pięknie wygląda itp.
Prawda jest taka że może na początku tego projektu autor czy autorzy mieli zapał do pracy ale widać, że aktualnie idzie to jak po gruzie.
Nie chcę być prorokiem ale obawiam się, że wyjdzie jak zawsze z takimi projektami.
Założony temat, dużo przechwalania się wstawiania pierdół a wielkie "G" z tego wyjdzie.