eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Nowy Meksyk - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: DLC Nowy Meksyk (/thread-43242.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: DLC Nowy Meksyk - rafaelcz82 - 21/10/2017 09:58 PM

Pod koniec filmiku trafia się coś, co jest bolączką tego tytułu. Pociąg pasażerski zawierający raptem dwa wagony. Po prostu świetnie, klimat zachodnich stanów USA oddany "bardzo wiernie".


RE: DLC Nowy Meksyk - mrzumi - 21/10/2017 10:29 PM

Pociąg ruchu AI znaczną bolączką symulatora ciężarówek. Mhm.

W sumie to dobra informacja.


RE: DLC Nowy Meksyk - rafaelcz82 - 22/10/2017 09:54 PM

Mrzumi, nie rozumiesz mnie. SCS tak się obnosi oddawaniem tego klimatu z USA, co i raz gdzieś w tle pojawia się kolej, która na Kalifornii jest czymś powszechnym, a pociągi występujące w tle, to tylko jakieś ogryzki tej kolejowej potęgi z USA.


RE: DLC Nowy Meksyk - Ania - 02/11/2017 05:20 PM

Oficjalnie 9 listopada wychodzi DLC New Mexico. Wiecej info tu: http://blog.scssoft.com/2017/11/new-mexico-map-expansion-for-ats-will.html?m=1


RE: DLC Nowy Meksyk - Narzew - 02/11/2017 07:30 PM

Miło że DLC pojawi się za jakieś kilka dni, jednak poczekam z zakupem aż cena się zmniejszy. Około 55 złotych (11.99 €) to trochę duża cena jak na jeden stan. W pierwszej kolejności chcę jednak zobaczyć jakość wykonania na filmikach z gry. Jeśli będzie podobny do pozostałych trzech stanów to raczej odpuszczę zakup do czasu pojawienia się jakiejś większej promocji, jeśli bdzie się wybijać to może i go zakupię wcześniej.


RE: DLC Nowy Meksyk - topiq - 02/11/2017 07:47 PM

No niestety steam się nie śpieszy z wprowadzeniem zł. Byłby przelicznik jakieś 3,85 za ojro to by i taniej dużo było.


RE: DLC Nowy Meksyk - karol30 - 05/11/2017 06:27 PM

To trzeba szukać w dolarach amerykanskich , poniewaz cena w dolarach to 43 zł Smile


RE: DLC Nowy Meksyk - topiq - 06/11/2017 08:56 AM

Na alledrogo można znaleźć poniżej 40 zł wersję pudełkową. Z wysyłką wychodzi coś około 43 zł. Obejrzałem tereny na filmie u WB na YT, szczerze poczekam do wyprzedaży pod koniec listopada. Możliwe że już złotówki będą na steam, bo to DLC wzbudza u mnie mieszane uczucia jeśli chodzi o zawartość.


RE: DLC Nowy Meksyk - Rene-GAD - 06/11/2017 10:33 PM

Kupić to jedno... ale poczekać na pozostałe mapy kompatybilne z tymi terenami to co innego Big Grin


RE: DLC Nowy Meksyk - topiq - 07/11/2017 02:26 PM

Na ATSie nie używam innych map, modów zresztą też nie za wiele, realne nazwy firm, Volvo VNL i Mack Superliner od RTA. ATS podoba mi się takim jakim go SCS zrobił. Do tego śmiga na Ultra w 60fps i nie stęknie. ETS2 to inna bajka, na golasie nie da się grać takie tam nudy, przynajmniej w starej części europy i SCSowskiej Polsce.
Pewnie z zakupem poczekam na Black Friday i złocisze na Steam, albo jak się dobra okazja trafi na zakup. Kolejne pustynie jakoś tak już nie ciągną.