eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Usługi Transportowe K.Soczewka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Usługi Transportowe K.Soczewka (/thread-51318.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Ziom - 03/04/2020 09:28 AM

Jest świetne Cool


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Aras. - 03/04/2020 12:55 PM

Jest dobrze. Oddzielaj te zdania bo tak nie z gruszki nie z pietruszki. Co do zdjęć to mogą być i przyjemnie się ogląda.


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - K00paj - 03/04/2020 12:57 PM

Fotki ładne, popracuj tylko nad relacja i kozak


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - MarekWLS - 04/04/2020 06:13 PM

Siemanko Cool
Nawiązałem współpracę z Soczewą, mianowicie siadam na poczciwą scanie serii 4. Umowa podpisana, jakieś tam graty wrzucone do auta, już w poniedziałek ruszam w trasę. Załączam jedno zdjęcie po odbiorze kluczyków zjechałem sobie na stację paliw do Łosic, gdzie zaparkowałem królową.

Image

PS. Wypadłem juz z rytmu po kilkuletniej przerwie, ale myślę że jakoś się rozkręcę.
Do zobaczenia! :E



RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - MarekWLS - 05/04/2020 06:03 PM

Dostałem dziś telefon od Kapra z wiadomością, że jutro ładuję okrywe w Rudniku w Wokasie i z tym mam jechać do Stoczka Łukowskiego do jakiegoś pieczarkarza, dokładny adres będę miał jutro. Shy Korzystając z wolnej chwili, żeby jutro się nie brudzić podjechałem do scanii, zatankowałem i wróciłem do rodziny. Zrobiłem jedno zdjęcie wnętrza, na razie nie wrzucałem swoich wszystkich gratów, tylko takie potrzebne na codzień. Pojeżdżę dłużej to coś się dorzuci więcej może po dobrej wypłacie. :E :E
Image



RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Lodomirel - 05/04/2020 07:22 PM

Fajna VS-ka!


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Soczewa - 05/04/2020 08:00 PM




Siemanko dziś dosyć nietypowo, ale dostałem "misję specjalną". Miałem zajechać do Skierniewic i zrobić delikatny przerzut w okolice Rzeszowa. Rozładowałem podłoże, pojechałem do Skierniewic na miejsce załadunku. Załadowali mi jakieś maszyny a także towary.Ciężko było określić ich rodzaj. Na ruchomej też czasem trzeba położyć maty antypoślizgowe, więc podłożyłem pod podstawę kilka takowych. Bezpieczeństwo lepiej zachować. Maszyny te mam zawieźć na drugi zakład tej samej firmy. Trasa powrotna będzie jutro choć ją znacie tyle ode mnie. Bajo! Jajo!

A trasa wyglądała tak
Image

Czekamy na załadunek
Image

Kierunek Rzeszów
Image

Na odcięciu Big Grin
Image

Landem landem
Image

Przy okazji wstąpiłem do znajomego pieczarkarza może jakieś traski dostanę Big Grin
Image

Noc mnie zastała cóż taka praca
Image

Już niedaleko
Image

Gadzina staje na upragniony odpoczynek
Image



RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Mateusz. - 05/04/2020 08:12 PM

Bardzo ładne foty, spoko zestaw!


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - Tedy - 06/04/2020 06:41 AM

Fajna i treściwa fotorelacjaSmile


RE: Usługi Transportowe K.Soczewka - MarekWLS - 06/04/2020 05:56 PM

Łosice - Rudnik - Stoczek Łukowski - Łosice

Przed 8 wyjechałem z Łosic do pobliskiego Rudnika, chłopaki w Wokasie okrywę załadowali od ręki, tak jak lubię. Jako, że zaczynam z tego typu transportem dopiero to trochę dopowiedzieli co i jak, za co im bardzo dziękuję. Ruszyłem zgodnie z zaleceniem Kacpra do pieczarkarza w Stoczku Łukowskim. Tam niestety nie szło tak idealnie, ale nie było najgorzej, po 5 godzinach zostałem rozładowany i wróciłem zestawem pod dom. Jutro z tego co wiem mam wieczorem się załadować w Wokasie tym samym towarem i w środę rano ruszam gdzieś podobno dwa miejsca do zrzutki, ale to się wyjaśni jutro po załadunku. Do zobaczenia! Papa

Przejazd przez Siedlce.
Image

Czekając na zrzutkę pod pieczarkarnią.
Image

Podobno 15 minut i mogę jechać w stronę domu.
Image

Dziękuję za uwagę. :E