eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
WIMAX Transport i Magazynowanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: WIMAX Transport i Magazynowanie (/thread-54402.html)



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - longlife04 - 22/06/2023 12:02 PM

A oto zdjęcia z trasy na Londyn Tongue


Image

U Niemca.


Image

Belgijskie wiadukty.


Image

France.


Image

Szybkie mycie przed promem, sprawdzamy czy nie ma gości na pace.


Image

Calais 9.


Image

I już Dover wita.


Image

Prosto z rozładunku na Londynskim Tesco.


Image

Pod koniec dnia jestem przeładowany na Liverpool, kręcimy pauzę gdzieś do 6 rano.



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 22/06/2023 12:13 PM

Ciekawe i fajne fotkiSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 22/06/2023 12:18 PM

Bardzo dobre fotki i świetne ujęcia Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Topuś - 25/06/2023 03:20 PM

Siemanko!

Ten tydzień był bardzo napięty! Nasza firma przejęła leasing od firmy, która niestety się zamyka.
Dlaczego zdecydowałem się na odkupić leasing?
Sprzedawca zaproponował bardzo niskie odstępne, a auta są w naprawdę zadbanym stanie.
Co to za auta?
-Daf Xf z 2019r. z silnikiem o mocy 480km w najwyższej kabinie o przebiegu niespełna 320 tysięcy kilometrów.
-Daf XG Z 2021r. z silnikiem o mocy 480km o przebiegu 165 tysięcy kilometrów.
Jaki jest plan na najbliższy czas?
W przyszłym tygodniu auta umówione są w serwisie Daf-a na przeglądy z obsługą oraz na montaż klimatyzacji postojowej.
Kiedy wyjadą w trasę?
Wszystko zostaje pod znakiem zapytania. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy wolnych naczep, ale prowadzimy rozmowy z wypożyczalnią. Co do naszym naczep cały czas czekamy na odbiór 5 sztuk, który zaplanowany jest około sierpnia/września.
Czy poszukujemy ludzi na Daf-y?
Tak, śmiało można składać podania na naszej stronie internetowej.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Topuś - 27/06/2023 06:43 PM

Tak jak w poprzednim poście pisałem, Daf-y zostały doposażone w klimatyzacje postojowe oraz oklejone. Co do wypożyczenia naczep niestety nie udało nam się dojść do porozumienia, ale firma z sąsiedniego powiatu była uprzejma wypożyczyć nam swoje. Jak widać na zdjęciach auta są w pełni gotowe na podbój nowych kilometrów europejskich szlaków Big Grin

Image
Image
Image
Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 27/06/2023 07:10 PM

No to zestawy ogarnięte więc czekam na jakieś fotorelacjeSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 27/06/2023 07:14 PM

Zestawy wyglądają bardzo dobrze, więc pozostaje tylko oczekiwać jakiś fotorelacji z tras Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Topuś - 28/06/2023 07:42 PM

Hi!
Malbork-Gdańsk-Uppsala-Malbork


Wczoraj raniutko wpadła myjnia konia i wyjechałem w stronę Gdańska na dwa załadunki, pierwszy w Gdańsku Brzeźnie o godzinie 12:30, a drugi obok Westerplatte o 16:00. Z racji tego, że magazynierzy na pierwszym naprawdę się popisali bo cały załadunek zajął im tylko 45minut, postanowiłem podjechać z nadzieją na szybszy doładunek pod firmę w której miałem doładować 4 palety. Niestety awizacja rzecz święta i niestety była to mała firemka w której nie było miejsca przeczekać do awizowanej godziny, postanowiłem podjechać pod pobliski pomnik, gdzie mogłem w spokoju postać i poczekać. Doładunek zajął dosłownie 30minut i jakiś około kilometr dalej znajdował się już port w którym natomiast musiałem czekać do 19:00 na prom. Tym sposobem uciekł mi cały dzień, a zrobiłem nie całe sto kilometrów. W Szwecji podróż przebiegła bez jakiś większych przygód, dwa rozładunki w jednym mieście. Miałem już wracać na pusto, lecz zadzwonił spedytor, że w ostatniej chwili znalazł zlecenie z samego Uppsala do Malborka, normalnie głupi to zawsze ma szczęście.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 28/06/2023 07:58 PM

Fajna i ciekawa fotorelacjaSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 28/06/2023 08:19 PM

Całkiem niezła fotorelacja i ciekawe ujęcia Smile