eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH (/thread-53693.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Ziom - 28/07/2022 07:46 AM

Wqqqq33 - Znakomita fotorelacja , dużo świetnych i fajnych ujęć

Kalypso - Great shots as always Wykrzyknik


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Wqqqq33 - 06/08/2022 09:07 PM

Siemanko!! Po rozładunku w Tychach na szybko załadowałem w tej samej firmie towar do Kopenhagi z doładunkiem w Piotrkowie Trybunalskim.

Spedytor kumaty gościu, będę leciał łącznie z 16 miejscami paletowymi pralek...
Szybki załadunek w Tychach i po drodze załapałem Piotrków... Tak byłem ograniczony czasowo że nie porobiłem fotek z załadunków ale spokojnie! Mieszkam pod Piotrkowem, wykręciłem 9-tkę pod domem i o 4 rano wyleciałem kierując się do Gdańska na prom. Tam odczekałem około 2h na wjazd i popłynąłem na Szwecję i z Szwecji mały kawałeczek do stolicy Danii.

Image
Image



RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Aras. - 06/08/2022 09:22 PM

Fajne fotki. Kotlet, przypadkiem nie jechałeś przez Brondby? :E


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Wqqqq33 - 06/08/2022 10:09 PM

(06/08/2022 09:22 PM)Aras. napisał(a):  Fajne fotki. Kotlet, przypadkiem nie jechałeś przez Brondby? :E

Akurat nie kumplu sympatyczny, ja szybka zrzutka koło lotniska i wracam na Szwecje ładować meble do Ikei Rolleyes


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - ostry_zabrze - 14/08/2022 11:00 AM

Siema!

Dawno mnie tutaj nie było, no ale nawał obowiązków później urlop.
Dzisiaj wpadam do was z informacją że w piątek udało nam się odebrać pierwszego z 10 zamówionych DAF'ów XG z 480 konnym silnikiem. Reszta aut ma być gotowa do odbioru w przyszłym tygodniu. Mamy nadzieję że współpraca z marką DAF okaże się owocna Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - KaLypso - 23/08/2022 06:55 PM

This new DAF looks very cool patron! Cool
Who's back? Full loaded with plant substrate back to Poland!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Thru' France!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
My playing court!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
This farmer catch me on his camera!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
And unloading!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - myszaty - 24/08/2022 11:45 AM

Spoko foty Smile ojj pamiętam jak jeszcze Ricö jeździło... Tych zestawów nie da się zapomnieć 10/10


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Aras. - 24/08/2022 11:45 AM

Good shot's koleka. I want to give me more photos Big Grin


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Ziom - 24/08/2022 04:49 PM

Piękne foty jak zawsze Smile


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - KaLypso - 29/08/2022 04:34 PM

Thank you very much guys!
I got word from dispatcher that I'm heading back to base.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
The instruction was to decouple my trailer, and take a rest!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
In the morning the service team banged my door, with the fenders in their hands. I need to put them on!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
After everything was ready, the dispatched called me that my next step is Werlte, Krone trailer plant. Maybe new trailer? Maybe... Szczerbol
Image