eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Photos by żyrafaFH - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Inne fotki i filmiki (/forum-212.html)
+---- Wątek: Photos by żyrafaFH (/thread-23274.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 07:24 AM

No panie, dzięki Big Grin


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 08:08 AM

Firma Mega Container powstała w 1994, czyli stosunkowo niedawno. Firma zajmuję się transportem kontenerowym, co można wnioskować po samej nazwie Firmy. Narazię pracuję tu tylko ja i narazie nie szukam pracowników, mam podpisany kontrakt z Terminalem Kontenerowym PKP Cargo z siedzibą w Gliwicach.

Co do zestawu jest on odkupiony z firmy PEKAES, co można sądzić po prawie zmytej naklejce Wink Jest to VOLVO F12 w najtańszej konfiguracji, naczepa również jakaś najtańsza z PKP Cargo.

Niebawem pierwsza relacja

Oto zestaw:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Photos by żyrafaFH - Wąski - 08/11/2014 08:12 AM

No git jest Sebek, że też chce Ci się paintem zajmować :E


RE: Photos by żyrafaFH - kasper6 - 08/11/2014 08:19 AM

Super ci wyszło to Volvo Smile


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 09:16 AM

Już na Terminalu oczekiwanie na kalmar'a który będzie mógł założy mi puszkę na przerzut do Sławkowa na Euro Terminal Big Grin (Obok prawdziwe zestawy zaprzyjaźnionych firm :E )
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 01:09 PM

Po jakiś 15 minutach zawołali mnie na radyjku żebym się ustawiał pod kalmara,teraz ogień na Sławków na zrzutkę! Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Photos by żyrafaFH - Paweł - 08/11/2014 01:22 PM

Wow ! Wygląda to bardzo ładnie Smile


RE: Photos by żyrafaFH - .:Seba11:. - 08/11/2014 01:33 PM

Bardzo ładnie


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 02:23 PM

Dzięki za miłe komentarze :E


RE: Photos by żyrafaFH - żyrafaFH - 08/11/2014 02:51 PM

Wyprzedzanko :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr