eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
WIMAX Transport i Magazynowanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: WIMAX Transport i Magazynowanie (/thread-54402.html)



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 18/04/2024 09:44 PM

Bardzo ładny ten dafik , a ujęcia bardzo dobre i ciekawe Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - hubson2017 - 19/04/2024 10:37 PM

[LV] Rzeżyca -> [PL] Elbląg -> [PL] Malbork

Moje testy Mercedesa dobiegły końca, aczkolwiek nie jest to koniec testów w WIMAX. Krótko podsumowując na pewno wersja L w porównaniu do tej wcześniejszej jest ekonomiczniejsza, ale poza tym jest to samo auto. Mamy jeszcze do dyspozycji ponad tydzień ten ciągnik więc bierze je Dawid. Na pewno jeszcze zobaczycie relacje w jego wykonaniu. My wraz z Wiktorem zaczynamy rozmowy z Mercedesem. Jak dojdziemy do satysfakcjonującego nas porozumienia to może zobaczymy jeszcze te auta z naszym logo na przodzie Smile Pozdrawiam i szerokości ...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Dolar - 20/04/2024 07:26 AM

Strasznie dziwnie wygląda ten Actros. Dobrze, że to tylko testy.


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - MaTiPL - 20/04/2024 09:54 PM

Image
________________________________________________________________________________​______________________________________________________________________

ꜱɪᴇᴍᴋᴀ, ᴡʀᴢᴜᴄᴀᴍ ꜰᴏᴛᴏʀᴇʟᴀᴄᴊᴇ̨ ᴢ ᴏꜱᴛᴀᴛɴɪᴇᴊ ᴘᴏᴡʀᴏᴛɴᴇᴊ ᴛʀᴀꜱʏ, ᴍᴏᴢ̇ᴇ ᴜᴅᴀ ᴍɪ ꜱɪᴇ̨ ᴡʀᴏ́ᴄɪᴄ́ ᴅᴏ ʀᴇɢᴜʟᴀʀɴᴇɢᴏ ᴅᴏᴅᴀᴡᴀɴɪᴀ Smile

Image
________________________________________________________________________________​______________________________________________________________________

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
________________________________________________________________________________​_________________________________________________________________________
ᴡɪᴇ̨ᴄᴇᴊ ᴢᴅᴊᴇ̨ᴄ́ ɴᴀ ᴍᴏɪᴍ ғʟɪᴄᴋʀ!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Topuś - 20/04/2024 10:37 PM

Dobry Wieczór!
Jak wiecie ale się jeszcze przypomnę, aktualnie nie jeżdżę. Siedzę na miejscu i ogarniam firmowe sprawy w biurze. Jedną z bardzo ważnych dla nas spraw, które nie dawno ogarnąłem to zakupy nowych pojazdów. Całe zamieszanie odbyło się w miejscowości Rusocin k. Pruszcza Gdańskiego. Pierwsze spotkanie zaplanowane miałem w salonie Volvo, gdzie skonfigurowaliśmy kilka egzemplarzy, na które czekamy. Po dokonanej transakcji przeniosłem się kilka krzeseł dalej do działu handlowego firmy Renault. Z tą marką poszło troszkę inaczej, a dokładnie zakupiliśmy dwa auta dostępne na placu. Jedna Renata z 2019r. (używana) z silnikiem o mocy 480-ciu koni mechanicznych i druga (nowa, nie odebrana przez zamawiającego) z silnikiem o mocy 520 koni mechanicznych. Z tą nowszą wyszła dosyć ciekawa historia, ale w skrócie jest to autko które od ponad pół roku stało na placu bez zainteresowania. Po przygodach w salonach Volvo i Renault, przetransportowałem się kilkaset metrów dalej do siedziby Mercedes WRÓBEL. Tutaj jak i w pierwszym salonie skonfigurowaliśmy wersję naszego MB i również dopięliśmy transakcji. Był to dla nas bardzo ciekawy oraz kosztowny dzień ale czego to się nie robi dla rozwinięcia firmy. Wink Poniżej przedstawiam wam zdjęcie już zarejestrowanych i oklejonych samochodów marki Renault. Biała ruszyła już w stronę Niemiec, a niebieska... niebieska będzie moja i aktualnie trafiła na warsztat, gdzie się z nią troszkę pobawimy. Trzymajcie się!

Image



RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Daras94 - 20/04/2024 10:44 PM

Piękne Ujęcia Smile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - dawcio909 - 21/04/2024 12:58 PM

Image

Jak już wam to zapowiedział Hubert, zaczynam tygodniowe testowanie Mercedesa Actrosa L Giga Space.

Po pierwszej trasie mogę śmiało rzec, że jest to ekonomiczna i dynamiczna ciężarówka, pomijając kwestie jej wyglądu, a szczególnie malowania .


Image

Image

Image

Image

Image

Image



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - dawcio909 - 21/04/2024 05:40 PM

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Tedy - 21/04/2024 07:03 PM

Fotki eleganckie ale malowanie gwiazdy beznadziejneSmile


RE: WIMAX Transport i Magazynowanie - Ziom - 21/04/2024 07:26 PM

Fotki są bardzo ładne , ciekawe ujęcia Smile