eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 18/03/2022 02:34 PM

Fotorelacja na pełnym kozaku , wyśmienita porcja fotek a urozmaicone ujęcia kapitalne wyszły Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 18/03/2022 02:50 PM

Duża i bardzo dobra fotorelacjaSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 19/03/2022 09:12 AM

Ciekawa fotorelacja Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 06/04/2022 12:19 PM

Choroba nie wybiera


Image

Witajcie, dziś fotorelacja z trasy zrobionej już dawno temu lecz niestety przez chorobę oraz inne losowe wydarzenia nie mogłem wam pokazać tych zdjęć. Dziś odbędzie się również bez opisów jak zazwyczaj staram się to robić - mam nadzieję, że mi ten jeden raz wybaczycie Big Grin

Image
Na załadunku

Trasa z 22 marca to 2 tony ciętych kwiatów z holenderskiego EuroGoodies z bazą w Eindhoven do wrocławskiej IKEI. Mam nadzieję, że zdjęcia same przemówią przez siebie a ja powoli wracam do żywych oraz liczę, że przygotuję jakąś ciekawą fotorelację już z pełnymi opisami.

Trzymajcie się w zdrowiu!

Image
Ciężko się wygramolić z miasta

Image

Image

Image
Pauza na tank

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Na drodze trzeba uważać!

Image
Po przejechaniu Holandii oraz Niemiec (a wcześniej państw skandynawskich) w końcu wracam do kraju...

Image
Trasa została dostarczona przez Poland Rebuilding

Image

Image
No i dojechałem na rozładunek we Wrocku

Image
Rozładowywany i szczęśliwy



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 06/04/2022 12:26 PM

Jak dla mnie to fotorelacja istna bombaSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 06/04/2022 12:34 PM

Duża i fenomenalna fotorelacja , mega fotki a urozmaicone ujęcia wyszły fantastyczne 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 09/04/2022 09:24 PM

Odpocząć od DAFa


Image

Chyba w karierze każdego wirtualnego szofera przychodzi taki moment, że jego ukochany ciągnik/ zestaw już zamiast przynosić pełni radości męczy i każdy kilometr jest wykonywany z taką niechęcią jakby było to jedno z najgorszych doświadczeń w życiu a wiemy, że gry powinny dawać radość!

Image

Także w ten weekend przerzuciłem się na Skakankę od RJL a jej wygląd wzorowałem na jednym z postów znalezionym na Instagramie. Mapa to również coś innego - Poland Detail Adding Mod (która moim skromnym zdaniem o wiele bardziej oddaje klimat polskich dróg aniżeli Poland Rebuilding, który uwielbiam i ciągle używam).

Image

Nie będę więcej zawracał kota ogonem i prezentuję wam zdjęcia z dzisiejszych dwóch tras: baza Emoyeni w Śmiglu ---> market w Iłowie ---> masarnia w Lipsku (woj. mazowieckie).

Image

PS. W zamrażarce dalej mam fotorelację o długości 54 zdjęć z wycieczki do Włoch więc niedługo i to będę wrzucał Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 09/04/2022 10:20 PM

Zacne Foteczki Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 10/04/2022 07:45 AM

Spora i kapitalna fotorelacja , extra ilość fotek a różnorodne ujęcia świetne 10/10 - jest co oglądać Wykrzyknik


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 10/04/2022 08:35 AM

Świetna fotorelacja Smile