eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - mazurski_separatysta - 18/01/2024 07:51 PM

Piękna fotorelacja! Trzeba uważać w tej Francyji - szczególnie na Południu


RE: MASBRA Transport & Spedition - BorUwa - 19/01/2024 04:32 PM

Relacja klasa 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 23/01/2024 10:33 AM

Cytat:Załadunek: Lanusei Investments, S.L. El Prat de Llobregat, 08820 Barcelona, Hiszpania
Rozładunek 1: Selgros Wrocław - Długołęka Wrocławska 4c, 55-095 Długołęka
Rozładunek 2: MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Wrocław - Tyniecka 3, 55-040 Bielany Wrocławskie
Ładunek: Pomarańcze

Image

Kolejne zlecenie dostałem praktycznie do swojego miasta bez żadnych przystanków. Tylko dwa rozładunki, ale oddalone niewiele od siebie.
Jak to Maciej powiedział ostatnio, tak też zrobiłem i do niego zadzwoniłem, że coś im nie idzie ładowanie.
Skończyło się tak, że czekałem 5 godzin, ale dostałem 2 siatki pomarańczy Szczerbol

Image

Image

Image

Image

Image

We Francji pogoda i warunki na drodze cały czas się pogarszały i postanowiłem zjechać na pauzę nie wyjeżdżając całego czasu.
Miałem już dość i musiałem odpocząć. Był to dobry pomysł bo po pauzie warunki uległy poprawie i mogłem kontynuować jazdę.
Image

Image

Image

Image

Image

Image


Po ostatniej zrzutce, kierowałem się do domu i człowiek już myślał co zrobi na weekend i jak wykorzysta kolejne wolne dni. Szybko zostałem sprowadzony na ziemię, a tydzień zakończył się tym czego chyba nikt się nie spodziewał. Jadąc do domu na A4 oczywiście był korek. Pech chciał, że wątpliwej karnacji gość wywali mi w bok naczepy. Dobrze, że bez ładunku byłem. Co z naczepą? Odstawiona jest do znajomego, ale nawet nie chce na nią patrzeć. Scania? Scania jest na serwisie. Chęci opadły, ale co zrobię?






RE: MASBRA Transport & Spedition - ZbieglyMorson - 23/01/2024 11:02 AM

Dobrze to wygląda Big Grin


RE: MASBRA Transport & Spedition - _Kasia_ - 23/01/2024 01:10 PM

Na prawdę treściwa fotorelacja, wiele urozmaiconych ująć Big Grin
Oby więcej takich Big Grin
Kolor samej S'ki mega się prezentuję.


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 23/01/2024 02:33 PM

Elegancka fotorelacja , świetne ujecia na wysokim poziome Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Johny Trucker - 23/01/2024 06:18 PM

uuuu stary wypłaty utnie za incydent hehe


RE: MASBRA Transport & Spedition - mazurski_separatysta - 23/01/2024 07:06 PM

Fotorelacja - klasa! Zestaw - bajka! Strzały - wyborne! Fajnie się czyta oraz ogląda


RE: MASBRA Transport & Spedition - Dolar - 23/01/2024 07:55 PM

Klasa sama w sobie!


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 31/01/2024 12:30 PM

Cytat:Załadunek: Nestle Purina, Ryszarda Chomicza 11A, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska
Rozładunek: Tommy Brunholtz Grävmaskiner Ab Helgedalsvägen 10, 141 60 Huddinge, Szwecja. Prom: 22:30 - 06:15*
Ładunek: karma

Człowiek myślał by nowy skład do firmy, ale niestety trzeba było porzucić ten pomysł i rozejrzeć się za naczepą.
Udało się, jest czym i jak wykonywać pracę. Jak widzicie wyżej, dostałem kolejne zlecenie. Tym razem na północ, do Szwecji.
Dość dawno tam nie byłem, więc w głowie była mała radocha.
Po drodze nic ciekawego. Wyjechałem z zapasem żeby zdążyć na prom. Wszędzie zima i dość zimno.
Głowa zajęta różnymi myślami, więc nie było ochoty robić zdjęć, ale mimo wszystko mam coś dla Was poniżej:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image