eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Błędy] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Błędy] (/thread-45008.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Michaleczeq - 17/01/2018 02:35 PM

Yhh, co tu dużo pisać ... ... ... LOG!


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - kolazinski - 17/01/2018 06:17 PM

Witam,
Nie wiem czy zrobiłem to odpowiednio, ale proszę wrzucam LOG.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Michaleczeq - 17/01/2018 07:11 PM

Niestety ale log jest niepełny. Forum go ucięło. Wyśli go na "pastebin" i daj tutaj link


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - DavePL - 17/01/2018 07:32 PM

Fragment nie widzialnej ściany ciągnie się od granatowego kontenera w kierunku naczepy widocznej na obrazku. Tartak w Przemyślu

Image


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - kolazinski - 17/01/2018 08:38 PM

Mam nadzieje że tym razem będzie dobrze przesłany .
pastebin.com/iL2TDrGg


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Michaleczeq - 17/01/2018 09:31 PM

@kolazinski: Najprawdopodobniej wina OpenGL. Odpal grę w trybie DX i wtedy sprawdź. GL jest przeznaczony dla linuxów.


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - kolazinski - 18/01/2018 05:17 PM

Dziękuje Michaleczeq, pomogło.


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Helmuuteq76 - 21/01/2018 07:39 PM

Co do mojego posta wyżej.
Mój log: https://pastebin.com/LbMHsvsy


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Teddy PL - 03/03/2018 01:57 AM

Dzień Dobry,Smile

Mam kilka spraw dziwny błąd, dziurę w trawie, problem na pewnej spedycji z zaparkowaniem double (mniej ważne).

1.Dziwny błąd.
Jadąc sobie do miasta Sanok napotkałem na swojej drodze traktory i kombajny (troszkę mi przycięła się gra na jakieś 2sec) wtedy coś mnie natknęło spojrzałem w konsolę i prawie spadłem z krzesła (żarcik Tongue) widzą to co tam się dzieje.
Leciał błąd za błędem tak jak bym kopiował i cały czas wklejał.
Dodam że to tylko jeden i ten sam błąd, nie powoduje wyrzucenia gry do pulpitu i po pewnym czasie jak zniknęły mi z pola widzenia traktory i wyjechałem z pewnego obszaru błąd zaprzestał robienia bałaganu w konsoli.

zdjęcie błędu:

Image

Image

Zaznaczony kawałek drogi gdzie występuje ten błąd jadąc od 1 do 2 w stronę Sanoku:

Image

Ewentualne mody których używam na Ruch AI:

Image
Image


2.Dziura w trawie.
Parkując w spedycji Euro Goodies w Sanoku zauważyłem dziurę w trawie, a raczej lekkie niedokończenie pewnego paska zieleni.

Image

Image

3.Problem z parkowaniem double.
Jest to uważam mało ważne bo kto bierze double do polski Tongue,ale w spedycji Euro Goodies kiedy miałem zestaw double miałem problem z zaparkowaniem, ponieważ przeszkadzały mi betonowe białe bariery.
Jak coś mam ustawione trudność parkowania na skomplikowane, ponieważ lubię wyzwanie z parkowaniem w trudnych miejscach.

Image

Image

Image

Jeżeli błąd nr.1 występuje nie z waszej winy tylko przez PM lub też przez SCS, ponieważ nie mam pojęcia co dodaje traktory i kombajny do ruchu AI, a nie używam żadnych modów co by je dodawało to Przepraszam.


RE: Poland Rebuilding 2.1 [Błędy] - Michaleczeq - 03/03/2018 02:59 AM

@Teddy PL:
1.
Taka pierwsza sprawa - masz może log?
Dalej - która wersja PM (2.25 czy 2.26)?
Ten problem nie jest błędem AI, tylko mapy. Jest to błąd spowodowany przez SCS który zrobili i naprawili po wydaniu PM 2.25. Dopiero PM 2.26 likwiduje te błędy u siebie. Teoretycznie na PR nie powinno ich być ponieważ nasza mapa wyszła już po tym (ale równie dobrze może być).

2. To może (ale nie musi) być efekt 1 błędu (za krótki "teren" którego gra nie ładuje po prostu)

3. W praktyce nie jest to błąd ponieważ w PL nie można jeździć dublami bo są prawnie zabronione. Gdyby to blokowało zwykły zestaw (albo maksymalny dozwolony) lub też gabaryt to wtedy byłby to błąd. Obecnie siedzę tylko w plikach i nie poprawiam błędów na mapie, ale jeżeli już siądę to może to nieco poprawię.