eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u (/thread-10867.html)

Strony: 1 2 3 4


Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Michal_Z_gno - 09/04/2013 05:00 PM

Niedawno dowiedziałem się, że Czeskie studio SCS Software (twórcy ETS2 itp.) pracują aktualnie na nową grą czyli Euro Coach Simulator.
Euro Coach Simulator będzie symulatorem autokaru w którym gracz będzie przemierzać trasy pomiędzy Europejskimi miastami.

Image
Image

Zapraszam serdecznie do dyskusji o nowym projekcie SCS-u oraz do dzielenia się nowinkami o tej grze.



RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Darson - 09/04/2013 05:28 PM

Piękna sprawa,na pewno znajdzie się w mojej kolekcji.Wiem że są symulatory autobusu ale ruch miejski nie za bardzo a tu Europa no to tylko czekać i śledzić poczynania SCS.


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - matigts - 09/04/2013 06:11 PM

Fajnie jak by coś takiego było by się powoziło troche pasażerów a ta Scania ładnie się prezentuje.


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Michal_Z_gno - 09/04/2013 07:57 PM

Ta scania jest rzeczywiście ładnie odwzorowania - widziałem taką tuż przed świętami na bazie PKS-u z mojego miasta.

Co do samej gry to miejmy nadzieję, że nas miło zaskoczy.


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - nirwana9 - 10/04/2013 07:11 AM

+ ode mnie to :

Mapa będzie jak z ETS2 Big Grin praktycznie zmienia ekonomię i pojazdy Smile


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Darson - 10/04/2013 09:00 AM

No i mi się udało coś wygrzebać,no to zapraszam.








RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - pitreekk - 10/04/2013 06:46 PM

Powiem Wam, Fajowo! Big Grin Wiecie, może kiedy premiera? I to będzie na styl ETS? Tongue


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Michal_Z_gno - 10/04/2013 08:37 PM

Co do daty premiery to na razie nic nie wiadomo.
Sama gra to będzie coś w stylu ETS 2 tylko z autobusami w roli głównej - tak jak napisał kolega ..::Misiek::..


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - pitreekk - 12/04/2013 04:15 PM

Och.. Czekam z niecierpliwością. Jakby co informuj jak jakieś info będzie. Tongue


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - CzesieK_BS - 13/04/2013 10:43 AM

Gra wygląda naprawdę ciekawie!! Teraz tylko czekać na wydanie i nowsze wieści o grze.