eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u (/thread-10867.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Michal_Z_gno - 15/04/2013 02:30 PM

Jeżeli gra będzie miała tylko nowe modele pojazdów i lekko przerobioną mapkę z ETS2 może to oznaczać że SCS na tym tytule ma zamiar (tylko) zarobić przy tanich kosztach produkcji.
Ale na razie nie ma zbyt wielu informacji o grze więc nic jeszcze nie jest przesądzone i może się okazać, iż Czesi nas miło zaskoczą. Więc poczekamy i zobaczymy co się będzie działo dalej.

A przy okazji dwie fotki z gry (których nie pokazałem za pierwszym razem).
Image
Image


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - matigts - 15/04/2013 08:53 PM

No ciekawo kiedy to wyjdzie.


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - pitreekk - 29/09/2013 07:42 PM

Wiadomo już coś ..? Tongue

-------------
Ja wiem że będzie na mapie ETS2, no ale prócz tego to nic..


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Osesek - 29/09/2013 07:49 PM

No, no przydało by się coś takiego Tongue


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Freshu - 29/09/2013 08:43 PM

Ja chciałbym się dowiedzieć, czy będzie można połączyć ECS z ETS 2, czy to będą 2 zupełnie osobne gry, tylko na tej samej mapie


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - SztywnyFred - 29/09/2013 09:05 PM

2 osobne gry na tej samej mapie. Jezeli jestes spostrzegawczy to zauwazyles w ets2 przystanki w miastach Wink


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Piter - 29/09/2013 09:10 PM

Dla mnie bajka ta gierka będzie,wreszcie będę miał autobusik, bo na ETS2 nie jest mi pisanyBig Grin


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Freshu - 29/09/2013 09:13 PM

Zauważyłem, ale chodzi mi o to, czy będą te 2 gry jakoś ze sobą połączone ? Tak jak wyszło DLC


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - SztywnyFred - 29/09/2013 09:17 PM

Raczej nie. Ale fajnie by bylo jakby mozna bylo sobie zalozyc dwie korporacje z transportem i przewozem osob Wink


RE: Euro Coach Simulator czyli symulator Autobusu od SCS-u - Freshu - 29/09/2013 10:02 PM

Właśnie o to mi chodziło ! Big Grin