eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Poważne rozmowy (/forum-423.html)
+---- Wątek: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków (/thread-15832.html)

Strony: 1 2 3


Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Marcin D - 10/12/2013 03:25 PM

Poniżej pokazuje wam dowód na to że BMW z marki ludzi poważnych stało sie marką debili i półgłówków.

http://www.tvn24.pl/katowice,51/mam-w-samochodzie-dzieci-zaatakowany-przez-agresywnego-kierowce-bmw,378450.html

nie jest to jedyny tego typu filmik.... wszystkie jakie widziałem(a widziałem ze 40)_ łączy marka BMW czyli po mojemu Buraki Można Wozić lub Bardzo Mały Wacek


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Osesek - 10/12/2013 04:07 PM

BMW najgorsza marka... Zamiast jechać to tylko buczy... A kierowcy to sami idioci..


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Vertex - 10/12/2013 04:32 PM

Nie ma to jak porządnie niemieckie marki Audi i Mercedes <3 Big Grin


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Michal_Z_gno - 10/12/2013 04:39 PM

A ja wam powiem że trochę przesadzacie bo buraka można spotkać w każdym aucie.


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - CzesieK_BS - 10/12/2013 05:08 PM

Dokładnie. Nie ważna marka tylko człowiek. To jest jak z publicznym stwierdzeniem u Niemców, że Polacy kradną lub u mnie na Suwalszczyźnie jest stwierdzenie, że wszyscy Litwini to chamy, buraki itd. Niekoniecznie każdy. Na przejściu w Budziszku, Ogrodnikach czy w miejscowości Szypliszki pracują bardzo porządni ludzie. Są oni Litwinami ale zachowują się na poziomie i mają wiele do powiedzenia. Pracują oni na stacjach paliw, kantorach, restauracjach itd. Więc nie liczy się ogólne poważanie czy grupa. Liczy się jednostka.


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Perkins - 10/12/2013 06:06 PM

BMW = Bolid Młodego Wieśniaka, ja wolę VW a nie jakieś beemki. A co do kierowców to oni myślą że jak mają BMW to mogą wszystko, są niby fajni, a naprawde wkurzają szpanem, piskiem opon. Smile


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - random_passanger - 10/12/2013 07:39 PM

Co do Litwinów to zawsze trafią się normalni ale generalnie Litwini przypisują sobie Janosika,Chopina czy też Mickiewicza....temat rzeka więc na tym kończę.

Co do BMW to się zgodzę.Generalnie maszyny marki kupują snoby,osoby o niskiej etykiecie lub takie które lubią się pokazać(pomijając 30% kupujących).Szkoda że BMW zyskało taką opinię gdyż za czasów niepamiętnych-między I a II wojną światową BMW nazywało się BFW-Bayerische Fluge Werke czy coś w tym stylu.Koncern w tych czasach skupiał się na produkcji silników lotniczych stąd też do dziś mamy logo białego wiatraka na niebieskim tle(symbol śmigła lotniczego na tle nieba).Później koncern przekształcił się w BMW Bayerische Motor Werke.Tak też było z marką Mercedes Benz robiącą silniki do maszyn BF-109(głównie znanych młodzieży z gry WarThunder czy World of Warplanes). Smile


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Marcin D - 10/12/2013 07:55 PM

Sebek z tego co wiem to silniki lotnicze do messerów robiło właśnie BMW a jeśli chodzi o militaria to silniki merca lądowały w czołgach


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Michal_Z_gno - 10/12/2013 08:00 PM

Marcin BF 109 miały silniki rzędowe Daimlera czyli Mercedesa Tongue


RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - Marcin D - 10/12/2013 08:03 PM

Daimler był częścią spółki Daimler-Benz więc nie do końca jest to ta sama firma Tongue
Zauważ że auta Daimlera to lepsze wersje Jaguara Tongue