eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gruszka do CB - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Gruszka do CB (/thread-16340.html)

Strony: 1 2


Gruszka do CB - Iśmik - 02/01/2014 09:43 PM

Witam.
Zabralem sie za CB radio do kompa. Znaczy mikrofon zapakowany w pudelko przypominajacce radio. I pytanie do Was. Z czego moge zrobic gruszke ? Myslalem na pudelkiem tekturowym, ale radio jest zrobione z tektury i nie jest bardzo wytrzymale. Nie chce wydawac 20 PLN na kawalek plastiku. Moze ktos z Was ma na zbyciu jakas gruszke i podeslalby mi listem Wink
Licze na Wasza kreatywnosc ;D
Pzdr, Wujek MatiX


RE: Gruszka do CB - Darson - 02/01/2014 09:53 PM

Za bardzo nie wiem o co biega,na co Tobie takie cb radio z kartonu.Do czego ono ma ci służyć.Jest wiele programów które choć trochę przypominają cb radio a wystarczy do tego mieć słuchawki z mikrofonem.Może napisz dokładnie co to ma być.


RE: Gruszka do CB - Iśmik - 02/01/2014 09:56 PM

Dokladnie chodzi mi z czego zrobic gruszke taka jak do CB. Chce miec wrazenia, gadajac przez TS Wink
Moze i glupi pomysl, ale mi sie podoba i o to glownie w tym chodzi Wink


RE: Gruszka do CB - Darson - 02/01/2014 10:10 PM

Można kupić samą obudowę do mikrofonu cb myślę że na allegro coś znajdziesz nie drogo.


RE: Gruszka do CB - Michal_Z_gno - 02/01/2014 10:16 PM

Widzę nawet Adama Słodowego mamy na forum Tongue

Najschludniej wyglądałaby przerobiona gruszka od prawdziwego CB.
Same gruszki są już na około 30 złotych a jak będziesz mieć szczęście to może trafisz nawet taniej.


RE: Gruszka do CB - Iśmik - 02/01/2014 10:19 PM

Widzialem w sklepie za 20, ale moze z Was ma popsuta na zbyciu ?


RE: Gruszka do CB - Złoty - 02/01/2014 10:34 PM

Wiem że ktoś całe CB przerobił pod kompa. Ale to duuuużo roboty


RE: Gruszka do CB - Darson - 02/01/2014 10:43 PM

Jeżeli chodzi o taką przeróbkę całego radia niema z tym za dużo roboty nic nie przerabiasz wystarczy że kupisz cb radio i połączysz to kablem dwie końcówki jack,jedno wpinasz do radia cb pod wyjście na PA głośnik zewnętrzny (tuba) a drugie do kompa pod gniazdo mikrofonu.I efekt taki że przy naciśnięciu mikrofonu można sobie śmiało rozmawiać.


RE: Gruszka do CB - Złoty - 02/01/2014 10:47 PM

A to coś nowego musieli wymyślić Smile


RE: Gruszka do CB - Darson - 02/01/2014 10:54 PM

Takie radia były już produkowane na początku lat 90,jak zaczynałem karierę na radiu cb było to modne bo w bagażniku woziło się tube i nie kiedy krzyczało na ludzi.