eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Latamy bokiem w GTA:SA - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Latamy bokiem w GTA:SA (/thread-17026.html)

Strony: 1 2


Latamy bokiem w GTA:SA - Zajcuu - 31/01/2014 08:54 AM






RE: Latamy bokiem w GTA:SA - CzesieK_BS - 31/01/2014 11:51 AM

Filmik nawet fajny choć trochę muzyka nie pasuje do tego klimatu.

P.S. Filmiki wstawiamy w odpowiednie tagi. Poprawiłem.


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - OXiDE - 31/01/2014 11:53 AM

Jeszcze trochę ćwiczeń i będziesz wstanie się utrzymać wyłącznie na drodze a nie poboczach Big Grin Ale ciekawy filmik Smile Też tym autkiem zawsze pomykałem bokiem Big Grin


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - Lightowy - 31/01/2014 05:16 PM

No no też latałem bokiem elegy i miałem tego moda na elegy.
Ładnie latasz bokiem Wink

Tutaj sa moje dwa drifty na koncu http://youtube.com/watch?v=BpKRVpDsjMM .


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - Vernst - 31/01/2014 06:36 PM

Też bym pograł w GTA: SA, ale nie wiem jak zrobić, żeby na Windowsie 7 chodził : /. Patrzyłem na sposoby, robiłem zgodnie z filmikami a dalej przy pokazaniu menu SA wywala do pulpitu :/. Co do filmików to oby dwa fajne : )


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - VresT - 31/01/2014 06:52 PM

według mnie muzyka jest dobrana dobrze powodzenia w następnych driftach :E


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - Freshu - 31/01/2014 08:54 PM

A mi się bardzo podobało Smile

10/10


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - Zajcuu - 02/02/2014 09:27 AM

Dziękuję Wam bardzo, ale coś wam wyjaśnię Smile Stawiam, że nikt z was bardziej nie przykładał się do driftu w SA i niewiele o nim wiecie w kwestii pojęć jak np: steerlock, spot, arab itd xD
Jeżdżę nie tylko po drogach, bo szukam nowych spotów Smile Spoty - miejsca do driftu, które się spotyka i kmini jak je przejechać. Kiedyś w 2008 - 2009 roku jeździło się wyłącznie po drogach, dokach. Teraz by dostać się do teamu, co ja w tym filmiku próbuję zrobić trzeba szukać nowych spotów, być kreatywnym. Widzicie pierwszą scenkę? To bug z drzewem pod którym możne przejechać driftem i o to tu chodzi Smile Tak jak spot z wyskokiem - driftem po dachu i zeskokiem Smile Myślę, że zrozumiecie! Dziękuję za pozitivy Smile
@EDIT
Tak jak użytkownik Lightowy pokazał filmik, ze spotem tzw. DH, którego już się nie robi, bo jest prosty jak nie wiem co Smile Tak samo wyszła moda na tuning Elegy, jeździ się "stock".


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - PeeGiee - 02/02/2014 09:38 AM

Ja to na twoim miejscu bym wstawił coś z bassem by tak soczyście je*ło .. Big Grin. A tak to fajnie jest, ładnie lecisz bokiem, oby tak dalej.


RE: Latamy bokiem w GTA:SA - Zajcuu - 02/02/2014 09:47 AM

Nie zaśmiecając forum, chciałbym wam też oświadczyć, że Polska ma najlepszych drifterów i wymiataczy na scenie SA-MP. Dowód?



Evol