eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
... z drogi śledzie ... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: ... z drogi śledzie ... (/thread-18265.html)



RE: ... z drogi śledzie ... - limowski - 15/08/2014 02:26 PM

Oj Aniu, Aniu Smile Ujęcia są po prostu piękne a opis dodaje im charakteru Smile


RE: ... z drogi śledzie ... - Maniek - 17/08/2014 08:16 PM

Super c: Fotki rewelacyjne :]


RE: ... z drogi śledzie ... - bartul - 17/08/2014 08:44 PM

Z taką muzyką to miód jazda jestSmile...szerokości na ścieżce do Kraka!!


RE: ... z drogi śledzie ... - bumbumek - 17/08/2014 09:46 PM

Aniu Aniele, uczestniczyć w twoich relacjach, to jak leżeć pośród tulipanów w ciepły dzień Smile

Ocena za tak fantastyczne zdjęcia nie może być niższa niż 10/10


RE: ... z drogi śledzie ... - limowski - 18/08/2014 01:10 PM

I kolejna porcja niezłych fotek zza steru Mańka Smile


RE: ... z drogi śledzie ... - .:Seba11:. - 18/08/2014 01:12 PM

Super foteczki Aniu Wink


RE: ... z drogi śledzie ... - Piter - 18/08/2014 01:13 PM

Swietne foty i relacja Anula Smile


RE: ... z drogi śledzie ... - .:ScaniaR:. - 18/08/2014 01:19 PM

Fajna realcja Smile Co te kobiety, tylko Man'y i Man'y Big Grin


RE: ... z drogi śledzie ... - Ania - 18/08/2014 01:21 PM

(18/08/2014 01:19 PM).:ScaniaR:. napisał(a):  Fajna realcja Smile Co te kobiety, tylko Man'y i Man'y Big Grin

Oj widzisz ScaniaR - akurat w Mag-u albo Man,albo Renatka a że zdecydowanie wolę mężczyzn więc wybrałam Mańka Wink
A moja miłość to Scania Heart ... zresztą - przejrzyj od początku ten temat będziesz wiedział Wink


RE: ... z drogi śledzie ... - Ania - 19/08/2014 01:18 PM

Ostatni fracht z poprzedniej mojej rozpiski : Milano - Kraków ; 1184 km.dokładnie.
Z Milano wyruszam na Veronę A4. Jej,ledwo się rozbujaliśmy z Mańkiem a tu już bramki ... :/
Image

Pomimo że droga daleka i dopiero wyruszyłam jest b.przyjemnie.Raz że widoki dookoła są przecudne,to dwa- wiadomo zjazd do Pl,do domciu Wink
Image

Polecam szczerze wybrać się właśnie w tamte rejony,jeśli ktoś ma własne autko i nie jest przymuszony przez spedytora Big Grin nie to co Ja ahahahah TongueTongueTongue
Image

Tuż tuż przed Klagenfurt ... Ech,chciałoby się stanąć na parkingu,i napawać się tymi widokami. Ale nie ma lekko - trzeba jechać, czas nagli,spedycja się piekli Tongue
Image

Kolos Wink
Image

Wreszcie parking.Bo już te ostatnie trasy nocą Mnie wykańczały powoli.Nie ma zmiennika to trzeba samemu sobie jakoś radzić w nocnych podróżach,to też zawsze pod ręką leży muzyka która Mnie w trasie rozbudza ... -> https://www.youtube.com/watch?v=ZvBJLZPB7M8 ( macie wersję do pooglądania Tongue )
Image

Piękna noc, aż wylazłam z Mania co by kości rozprostować,pooddychać tym włoskim powietrzem, a i jeszcze na cpn- myciu,jedzenie i takie tam ...
Image

Tak,Ania wyspana,najedzona ruszyła dalej.Po nocnej pauzie GPS do miejsca rozładunku wskazywał 447 km.
Zrobiłam sobie kawusię Kawa załączyłam muzykę i ruszyłam. Droga się dłużyła niemiłosiernie, nie wiedzieć czemu.Być może przez to że jest sobota, prawie południe a tu człowiek chciał nie chciał musi dojechać...
Image

Jesteśmy już coraz bliżej. Kraków-Balice ... Ostatni zjazd i była stolica Polski wita Nas piękną pogodą! Jeszcze tylko telefon do firmy, że lada moment i będę,niech tylko się przez Krk przebiję w sobotę o 14 Tongue hahaha
Image

No i jestem na miejscu - selfie z kamery na zakładzie musi być Big Grin
Ech,za bardzo zadowoleni nie byli,bo przybyłam do nich lekko przed 15,a wiadomo do domu każdy chce iść o normalnej porze,tym bardziej w sobotę.Ale cóż Ja mogę ... Następnym razem będę się starać jeszcze bardziej Smile
Image

Do miłego ( mam nadzieję Shy ) następnego !!