eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
... z drogi śledzie ... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: ... z drogi śledzie ... (/thread-18265.html)



RE: ... z drogi śledzie ... - nirwana9 - 13/08/2014 11:05 AM

Aniu fotki są piękne podziwiam Cię Smile


RE: ... z drogi śledzie ... - limowski - 13/08/2014 11:29 AM

Piękne fotki i ich obróbka Aniu. Fajnie dobrana kolorystyka wnętrza. Ogółem bardzo ładnie to wygląda. Widzę, że fotki beze mnie i Doriana na lusterkach. Gdybyś tak ostro nie skręciła to byśmy nie spadli Big Grin


RE: ... z drogi śledzie ... - Ania - 13/08/2014 11:37 AM

(13/08/2014 11:29 AM)LimfaON napisał(a):  Piękne fotki i ich obróbka Aniu. Fajnie dobrana kolorystyka wnętrza. Ogółem bardzo ładnie to wygląda. Widzę, że fotki beze mnie i Doriana na lusterkach. Gdybyś tak ostro nie skręciła to byśmy nie spadli Big Grin

Limek , cały szkopół w tym właśnie że musiałam tak robić zakręty co by na fociach nie było widać kto co gdzie Big Grin Jak już Piter Szefunio Wink pisał wcześniej w poście - podwójnej obsady w Magu nie przewidują ze Mną,więc każdy na swój koszt zasuwa Tongue

Dzięki za wszystkie,wszystkie komentarze,i cieszę się że się podoba Smile Miło jestem zaskoczona Shy
P.S: Co do wnętrza to właśnie w Manie ciężko coś dobrać z dodatkami,a Ja zawsze patrzę żeby pasowało do całości,czyli tu do czerwonych barw wojennych MagTrans Wink


RE: ... z drogi śledzie ... - bumbumek - 13/08/2014 11:54 AM

(13/08/2014 10:17 AM)Doriandu30 napisał(a):  Oj Aniu fotki cudowne Smile. Jak i cala trasa Smile, wczoraj miałaś tyle kandydatów do tej trasy a akurat wyszło na Bumcia :E

Bo ja jestem facetem czynu, nie gadam tylko działam. Wiedzieć bowiem musicie, że kobiety lubią facetów, którzy potrafią podjąć inicjatywę w swoje ręce Wink Dodatkowo to ja jako pierwszy grzecznie wyszedłem z propozycją wspólnej trasy Smile

Uczcie się od doświadczonego bumbumaska Big Grin


RE: ... z drogi śledzie ... - Ania - 13/08/2014 11:58 AM

(13/08/2014 11:54 AM)bumbumek napisał(a):  
(13/08/2014 10:17 AM)Doriandu30 napisał(a):  Oj Aniu fotki cudowne Smile. Jak i cala trasa Smile, wczoraj miałaś tyle kandydatów do tej trasy a akurat wyszło na Bumcia :E

Bo ja jestem facetem czynu, nie gadam tylko działam. Wiedzieć bowiem musicie, że kobiety lubią facetów, którzy potrafią podjąć inicjatywę w swoje ręce Wink Dodatkowo to ja jako pierwszy grzecznie wyszedłem z propozycją wspólnej trasy Smile

Uczcie się od doświadczonego bumbumaska Big Grin


Ba,dodatkowo Bumuś czekał pod Mańkiem, drzwi otwierał Wink hahahah !! Big Grin


RE: ... z drogi śledzie ... - Doriandu30 - 13/08/2014 12:11 PM

Ja na kolejny raz jadę na lusterku i będę cie cały czas informować ( trasa na mój koszt ) :E


RE: ... z drogi śledzie ... - limowski - 13/08/2014 12:18 PM

Ja mogę nawet za chlapacz robić a i tak zapłacę Smile I siebie też dam Big Grin


RE: ... z drogi śledzie ... - Doriandu30 - 13/08/2014 12:20 PM

(13/08/2014 12:18 PM)LimfaON napisał(a):  Ja mogę nawet za chlapacz robić a i tak zapłacę Smile I siebie też dam Big Grin

Aniu ja ci nawet za osłonę słoneczna mogę robić Big Grin. Za co chcesz ale siebie nie dam bo nie moge Tongue tylko ojro dam :E.


RE: ... z drogi śledzie ... - Kierman007 - 13/08/2014 12:24 PM

Takie foty mógłbym oglądać w nieskończoność. 10/10


RE: ... z drogi śledzie ... - Rafał25 - 13/08/2014 12:28 PM

Muszę powiedzieć, że fotki wyróżniają się na tle pozostałych galerii, widać nie brakuje Ci pomysłów na ich edycję Smile Tak trzymaj pozdrawiam Wink