eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Download (/forum-280.html)
+---- Wątek: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS (/thread-18547.html)



[Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - CzesieK_BS - 11/04/2014 07:01 PM

Image

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Autor: CzesieK_BS
Zakaz rozpowszechniania bez zgody autora!



RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Mateusz. - 11/04/2014 07:07 PM

Nie rozumiem, po co pierdyliard wersji skinu, skoro możesz zrobić w formacie .xcf do Gimpa bez tła, w dodatku autorem jest BalczaK.


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - CzesieK_BS - 11/04/2014 07:18 PM

Autorem nie jest balczak. Smile Robiłem je dzisiaj z dwie godzinki i chcę jeszczę z tego zrobić naklejki z3D w Zmodzie.


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Mateusz. - 11/04/2014 07:24 PM

Ciekawe, ciekawe, nie wiem kogo chcesz nabrać, ale to nie są twoje naklejki, tutaj dla porónania Balczaka:
http://www.sendspace.com/file/2q4608
Są identyczne, tak samo niedokończony pasek górny i ścięta elipsa.
Co do robienia tego w 3d, to głupi pomysł, bo kabina ma przetłoczenia i wgłębienia i ciężko będzie dopasować.


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - CzesieK_BS - 11/04/2014 07:33 PM

Mogą być podobne ale są mojego wykonania w 100%


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Mateusz. - 11/04/2014 07:37 PM

Po lewej Balczaka, po prawej "twoje":
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Nie wkręcaj już. Wink Jest identyczny jak Balczaka, te same błędy.
I co, nadal uważasz że twoje?


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Mateusz. - 12/04/2014 10:29 AM

(12/04/2014 09:44 AM)Marcin D napisał(a):  Oj prosisz sie o bana za prowokacje Big Grin a zaczepiasz moderatora Big Grin

Żadne prowokacje, po prostu nie mogę patrzeć jak ktoś sobie przywłaszcza coś, w czym nic nie zrobił.


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - pitreekk - 12/04/2014 12:16 PM

Ja powiem tyle, że Czesiek na pewno nie przywłaszczył sobie czegoś od kogoś. Smile


RE: [Download Grafika] DAF Limited Edition Białe by CzesieK_BS - Darson - 12/04/2014 12:20 PM

The End OT.