eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM (/thread-18626.html)



RE: Moje zmagania z map editor he,he - Michal_Z_gno - 16/04/2014 03:57 PM

(16/04/2014 03:49 PM)bisson1976 napisał(a):  To co napisałeś wszystko pięknie, ale problem w tym że ja jeszcze mam mod nie ukończony. Wszystko to co powinienem zrobić zrobiłem. Mi chodzi oto że pracuję w edytorze i kończę pracę zapisuję save map i wychodzę z edytora. W C/program files/ Ets2 /base/map mam plik europe.mbd i godzinę zapisu tylko że jak ponownie odpalam edytor i ładuję ten plik europe.mbd to w edytorze nie wyświetla mi nic z tego co zrobiłem. Na patchu 1.8.2.5 nie miałem takich problemów i miałem taki sam zestaw map.

A tem plik europe.mbd wczytujesz z pliku .scs Pytajnik
Ogólnie dodaj cały folder map (z wszystkimi plikami) do .scs i w jego nazwie daj więcej liter "z" niż w innych mapkach z folderu mod, normalnie odpalasz ME i powinno być OK.

Możesz jeszcze spróbować usunąć plik .history.sii z moje dokumenty/Euro Truck Simulator 2


RE: Moje zmagania z map editor he,he - Osesek - 16/04/2014 03:59 PM

Żeby go odpalić musisz mieć bodajże w mod już np. zzzzmap.scs


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 16/04/2014 04:01 PM

Dzięki Michał zaraz wypróbuję. Nie robiłem pliku scs z tym co zapisało w folderze europe.mbd.


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 16/04/2014 04:18 PM

Dzięki Michał działa.


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 17/04/2014 08:24 PM

Na bazie mamy już garaż i warsztat

Image

Image

i najważniejsze że wszystko trybi.

Czasami jednak trzeba się pilnować przed zapisaniem mapy:

Image

bo wychodzi mur na drodze


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 21/04/2014 09:30 PM

Baza w Warszawie gotowa.Ok
Poniżej kilka zdjęć

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: Moje zmagania z map editor he,he - Osesek - 21/04/2014 11:01 PM

Co raz lepiej, Ci to idzie ;d


RE: Moje zmagania z map editor he,he - Michal_Z_gno - 21/04/2014 11:31 PM

Baza wygląda ładnie ale na moje to jakby była o połowę mniejsza byłoby jeszcze lepiej no chyba, że masz jakieś ciekawe pomysły na zagospodarowanie tych przestrzeni.


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 22/04/2014 02:26 PM

(21/04/2014 11:31 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Baza wygląda ładnie ale na moje to jakby była o połowę mniejsza byłoby jeszcze lepiej no chyba, że masz jakieś ciekawe pomysły na zagospodarowanie tych przestrzeni.
Co do wielkości bazy , "to tak to wychodzi jak się ktoś bierze za coś pierwszy raz i nie ma za dużego pojęcia co do wielkości prefabów i innych rzeczy w odniesieniu do całości projektu"
Zabawa z budowaniem tej bazy dużo mnie nauczyła i teraz mam ogólne pojęcie jak się z tymi tematami bawić.
Za wszystkie uwagi dziękuję i krytyczne też przyjmuję z radością bo mi to pomoże w przyszłości. Dziękuje i pozdrawiam


RE: Moje zmagania z map editor he,he - bisson1976 - 30/04/2014 06:48 PM

Siemka. Dawno nic nie pisałem ,ale cały czas walczę w edytorze
Image

Image

Jest to nowy prefab zdublowany przez Jakub007 z naszej vs
Magazyn znajduje się między W-wą a Lublinem i wszystko było by cacy ale póki co nie można wziąć z niego ładunków mimo że wszystkie pliki są przypisane he,he