eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM (/thread-18626.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - MarcinTPL - 23/02/2016 11:10 AM

@up

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - bisson1976 - 25/02/2016 07:37 PM

Siemka. Raport z prac - MapaPM.
Węzeł Włocławek ,autostrada A1, oraz wiadukt w ciągu DK 62 Włocławek - Strzelno. Na ostatnim zdjęciu proszę zwrócić uwagę na fachowy pomiar wysokości wiaduktu he,he,he

Image
Image
Image
Image


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Misiek - 25/02/2016 07:51 PM

Kolego, przepiękne!! Radol ma już konkurencję która go przebija Big Grin Czyżby szykuje się mapa z Haulina MP edit by kamilman ( chyba dobrze napisałem) Smile A i jedno pytanko czy będzie Mielec??


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Ania - 25/02/2016 07:52 PM

hahahaha Big Grin pomiary elegancko wykonane - żeby potem nie było Wink


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - DIESIRAE - 26/02/2016 09:35 AM

CzołemSmile

Cytat:Węzeł Włocławek ,autostrada A1, oraz wiadukt w ciągu DK 62 Włocławek - Strzelno. Na ostatnim zdjęciu proszę zwrócić uwagę na fachowy pomiar wysokości wiaduktu he,he,he

No pomiar jest nie do końca fachowy Tongue bo poprawkę musisz wziąć na najwyższy dostępny w zasobach mapy model naczepy najlepiej z jakimś największym gabarytem (jeżeli jest), lub przetestować wys. wiaduktu na jakichś modach na wysokie gabaryty Big Grin wtedy będziesz miał pewność że wszystko przejdzie Wink

Niektóre modele (w modach na gabaryty też) mają o dziwo zaskakująco wysoko ustawiony model kolizji (tzn. "generowany obraz modelu" na oko przechodzi spokojnie pod wiaduktem ale niewidoczny pkt. kolizji może haczyć o wiadukt).

Tutaj na focie wygląda, że zapas jest wystarczającySmile

A jak komuś gabaryt nie przejdzie, to hmmm cóż, wychodzi na to że źle zaplanował trasę z takim ładunkiem i będzie finansowo w plecy po jego uszkodzeniuTongue

Wytrwałości w przebudowie mapy


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - randol_zawiercie - 26/02/2016 09:39 AM

Czy działa z promods i na jaką wersję.?


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - DF-maniak - 26/02/2016 10:10 AM

(26/02/2016 09:35 AM)DIESIRAE napisał(a):  CzołemSmile

Cytat:Węzeł Włocławek ,autostrada A1, oraz wiadukt w ciągu DK 62 Włocławek - Strzelno. Na ostatnim zdjęciu proszę zwrócić uwagę na fachowy pomiar wysokości wiaduktu he,he,he

No pomiar jest nie do końca fachowy Tongue bo poprawkę musisz wziąć na najwyższy dostępny w zasobach mapy model naczepy najlepiej z jakimś największym gabarytem (jeżeli jest), lub przetestować wys. wiaduktu na jakichś modach na wysokie gabaryty Big Grin wtedy będziesz miał pewność że wszystko przejdzie Wink

Niektóre modele (w modach na gabaryty też) mają o dziwo zaskakująco wysoko ustawiony model kolizji (tzn. "generowany obraz modelu" na oko przechodzi spokojnie pod wiaduktem ale niewidoczny pkt. kolizji może haczyć o wiadukt).

Tutaj na focie wygląda, że zapas jest wystarczającySmile

A jak komuś gabaryt nie przejdzie, to hmmm cóż, wychodzi na to że źle zaplanował trasę z takim ładunkiem i będzie finansowo w plecy po jego uszkodzeniuTongue

Wytrwałości w przebudowie mapy

Ciężko zaplanować trasę nie znając wysokości ładunku i wiaduktów. Już na jakiejś mapie węgier miałem ten problem. najwyższy gabaryt to chyba łudź i warto na tym ładunku sprawdzić czy przejdzie.


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - WiTo - 26/02/2016 10:14 AM

To nie jest koncert życzeń,jeżeli chcesz Zawiercie to sobie zróbTongue.
Link jest już w tym temacie dawał najpierw Bisson potem MarcinTPLWink


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - WiTo - 26/02/2016 10:50 AM

Ale co edit
Samo edit ci nie pomoze musisz wpisać edit map-odpala ci sie pusta mapka a jeżeli chcesz edytować mapke europy wpisujesz edit europe...


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - bisson1976 - 26/02/2016 04:47 PM

(26/02/2016 09:39 AM)randol_zawiercie napisał(a):  Czy działa z promods i na jaką wersję.?
nie wiem nie testowałem, na pewno nie będzie działać z PM+PR, ponieważ PR edytuje te same sektory,co moja mapa (tereny Polski).
Z tego co wiem działa z Rusmap.