eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM (/thread-18626.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Kurdianeł - 13/07/2016 03:19 PM

Czyli, że Wy tworzycie jak najbardziej realistyczną Polskę do ETS'a? Jak tak to pojmuję. Smile


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - bisson1976 - 13/07/2016 05:33 PM

(13/07/2016 03:19 PM)Kordian2002 napisał(a):  Czyli, że Wy tworzycie jak najbardziej realistyczną Polskę do ETS'a? Jak tak to pojmuję. Smile


Czy najbardziej realistyczną to nie wiem he,he,he.
Garaż trzeba kupić dlatego że mod na bramę oraz szlabany jest tak zrobiony ze działa tylko wtedy gdy masz wykupiony garaż w tym mieście.



RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - bisson1976 - 14/07/2016 10:06 PM

Siemka . Komorniki - rynek miasteczka. jeszcze tylko jeden kwartał do zabudowy i bierzemy się za Włocławek.....
Image
Image
Image
Image
Image
więcej zdjęć na: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Wawrzyn5252 - 14/07/2016 10:35 PM

Bardzo ladnie 10/10
Czekam na wydanie Smile


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Michal_Z_gno - 14/07/2016 11:24 PM

Jest bardzo ładnie tylko przydałoby się dać trochę narodu w okolicach kościoła Tongue


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - .:KoxTrucker:. - 15/07/2016 06:50 AM

No, nawet ładnie Ci to wyszło, tylko jeszcze zabuduj ten teren i będzie git! Ok
Póki co, 9w0yi0 Ci nie zaszkodzi. Big Grin


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Aras. - 15/07/2016 08:08 AM

No ciekawie to wygląda, powodzenia Smile


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - Nicram - 18/07/2016 05:29 PM

Drogi Bissonie, mój imienniku Marcinie Twoją pracę w tym wątku śledzę od samego początku i muszę przyznać, iż widać wielki postęp w tym jak Twoje umiejętności mapmaker`skie się rozwinęły. Na przestrzeni wielu miesięcy widać duuuużą różnicę. Wink Wystarczy porównać Komorniki, a pierwszą bazę którą zbudowałeś sobie w Warszawie. Obyś dalej pogłębiał tajniki map edytora i ukończył ten jakże wspaniały projekt. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i całą "sztab" ludzi, który to Cię otacza. Głęboko wierzę, iż wasza ekipa osiągnie wyznaczony przez siebie cel, którym to z pewnością jest ukończenie tej mapy. Przysięgam Ci na moje życie, że jeśli ukończycie ten projekt to stawiam każdemu z team`u po 5litrów flaszki na łeb. Mam nadzieję, że uznacie to za dodatkową motywację!
Swoją drogą chciałem Cię zapytać o jedną rzecz, a mianowicie Olkusz. Pochodzę z tego miasta i w każdej mapie Polski jaką nie napotkam, czy to do ETS`a, GTS`a zostaje on pomijany. Nie jest to jakaś metropolia, ale trochę narodu tutaj mieszka i pochodzą z niego najsłynniejsze polskie garnki! Big Grin Poza tym krajowa 94-ka byłaby fajną odskocznią od "oklepanej" A4-ki. Wiem, iż to nie jest koncert życzeń ale to tylko taka mała moja sugestia. Pozdrawiam serdecznie!


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - flondi - 18/07/2016 06:10 PM

No fajnie to wygląda, aczkolwiek nie najlepiej Big Grin 9w0yi0


RE: Mapa Polski by Pedro Martin czyli mapaPM - bisson1976 - 18/07/2016 10:09 PM

(18/07/2016 05:29 PM)Nicram napisał(a):  Drogi Bissonie, mój imienniku Marcinie Twoją pracę w tym wątku śledzę od samego początku i muszę przyznać, iż widać wielki postęp w tym jak Twoje umiejętności mapmaker`skie się rozwinęły. Na przestrzeni wielu miesięcy widać duuuużą różnicę. Wink Wystarczy porównać Komorniki, a pierwszą bazę którą zbudowałeś sobie w Warszawie. Obyś dalej pogłębiał tajniki map edytora i ukończył ten jakże wspaniały projekt. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i całą "sztab" ludzi, który to Cię otacza. Głęboko wierzę, iż wasza ekipa osiągnie wyznaczony przez siebie cel, którym to z pewnością jest ukończenie tej mapy. Przysięgam Ci na moje życie, że jeśli ukończycie ten projekt to stawiam każdemu z team`u po 5litrów flaszki na łeb. Mam nadzieję, że uznacie to za dodatkową motywację!
Swoją drogą chciałem Cię zapytać o jedną rzecz, a mianowicie Olkusz. Pochodzę z tego miasta i w każdej mapie Polski jaką nie napotkam, czy to do ETS`a, GTS`a zostaje on pomijany. Nie jest to jakaś metropolia, ale trochę narodu tutaj mieszka i pochodzą z niego najsłynniejsze polskie garnki! Big Grin Poza tym krajowa 94-ka byłaby fajną odskocznią od "oklepanej" A4-ki. Wiem, iż to nie jest koncert życzeń ale to tylko taka mała moja sugestia. Pozdrawiam serdecznie!
Jeśli chodzi o mój projekt to od dłuższego już czasu mapę robię sam, co jakiś czas różni ludzie w rożnych sprawach mi pomagają ( MarcinTPL pomógł mi ogarnąć mapę kiedy nie chciała działać na kolejnym patchu, mój brat poprawił mi loga i skiny na naczepy). Obecnie Konrad Zawadka uczy mnie zmoda, Kacper Kazanowski zrobił skiny na ciężarówki (Pedro Martin i EVT).
Projekt powstaje już od dłuższego czasu i powoli się rozwija i będzie się na pewno rozwijał dalej jeśli tylko będę miał czas to jedyne czego nie mam w nadmiarze.