eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-9.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-219.html)
+---- Wątek: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! (/thread-19107.html)



Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 02/05/2014 12:43 PM

Tak jak w temacie . [ nie chce filmiku ] . Proszę napisać poradnik w kom . lub mi wysłać . Jeszcze raz nie chce filmiku . Chce to mieć dobrze opisane Big Grin Big Grin


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - KrzemyK - 02/05/2014 12:46 PM

Poradniki [filmiki] dobrze wytłumaczą Ci co i jak.


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - Etrison - 02/05/2014 12:48 PM

W necie jest pełno poradników, poszukaj, wystarczy trochę chęci i wyszukiwarka.


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - SztywnyFred - 02/05/2014 01:08 PM

Ale co dodawać? Elementy czy import i export?


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - Michal_Z_gno - 02/05/2014 01:41 PM

Niedługo zrobię takie opisowy poradnik od dodawaniu, usuwaniu i eksporcie do gry czyli o takich najważniejszych podstawach zmoda.

Ps. KrzemyK co do filmików pokazujących to są dobre ale na początek jest lepsza wersja opisowa bo filmik się obejrzy i trzeba wszystko zapamiętać a w opisie można mieć otwartą przeglądarkę z poradnikiem i sobie na bieżąco podglądać co tam potrzeba.


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - KrzemyK - 02/05/2014 01:47 PM

(02/05/2014 01:41 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  bo filmik się obejrzy i trzeba wszystko zapamiętać a w opisie można mieć otwartą przeglądarkę z poradnikiem i sobie na bieżąco podglądać co tam potrzeba.

Znaczy ja to zatrzymywałem filmik i robiłem , nastepnie start i dalej.


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 02/05/2014 04:07 PM

Michał_z_gno a kiedy byś zrobił taki poradnik opisowy ?? . KrzemyK ja nie oglądam filmików bo mam neta z limitem i słaby zasięg :ff:


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - Michal_Z_gno - 02/05/2014 05:44 PM

Taki poradnik zrobię jakoś w tygodniu bo teraz wiadomo długi weekend w pełni więc nie bardzo jest czas na takie rzeczy.


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - Śliwka - 02/05/2014 06:21 PM

Michał może wrzucaj poradniki na kanał Etrucks na YT


RE: Szukam poradnika jak dodawać i zapisywać w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 02/05/2014 08:47 PM

Dobra to więc czekam na ten poradnik Szczerbol