eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
WAŻNE PRZECZYTAJ TO!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: WAŻNE PRZECZYTAJ TO!! (/thread-19798.html)



WAŻNE PRZECZYTAJ TO!! - nirwana9 - 30/05/2014 07:49 PM

Chcę poinformować ,że od dzisiaj będę pilnował pewnego punktu z regulaminu

Cytat:1. Na forum dopuszczamy fotografie w formatach .jpg lub .jpeg gdyż te formaty skracają czas ładowania zdjęć i są najbardziej optymalne.

Za ten łamany punkt będę usuwał posty i wątki które zawierają zdjęcia w niepoprawnym formacie (od tego momentu tamte zdjęcia już pozostaną bo dużo pracy by było)

Ja też mam słaby internet i naprawdę denerwuję się czekaniem aż załadują się zdjęcia.

A więc Ja i wszyscy dostosowujemy się do tego albo wg regulaminu:
Cytat:3. Za nagminne niestosowanie się do zachowania formatu fotek nakładany jest warn w wysokości 10% do 40% na okres od 1 dnia do 6 miesięcy.



RE: WAŻNE PRZECZYTAJ TO!! - Michal_Z_gno - 30/05/2014 08:44 PM

Nie można robić jakiś radykalizmów na forum więc z usuwaniem takich postów to przesada bo taki użytkownik się zniechęci i nie będzie później dodawał wcale fotek.

Lepiej jest upomnieć bo to jak na razie jest dość skuteczna metoda działania w tym zakresie.
Wiadomo jak ktoś będzie to robił już naprawdę nagminnie to można dać tego warna.


RE: WAŻNE PRZECZYTAJ TO!! - Dojeżdżamy321gl - 01/06/2014 06:44 PM

To w sumie racja, dodawanie fotek w innym formacie niż jpg to niepotrzebna czekanina, na słabym sprzęcie to irytujące. A ja foty lubię przeglądać a nie czekać na wczytywanie 5 minut.