eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace Łukasza w ME - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Prace Łukasza w ME (/thread-20916.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prace Łukasza w ME - GrakuPL - 27/09/2014 06:06 AM

Czemu chcesz sprzedawać coś co można zrobić w kilkanaście minut ? Dodał byś naczepy firmowe, parking, miejsce do spania, jakieś znaki kierujące na firmę. Sprzedawanie takich rzeczy jest jak dla mnie trochę śmieszne. Nie wymagało to za dużo od ciebie a chcesz kasę brać :E Plusem tej bazy jest to, że nie widać błędów, ale gdzie jest oświetlenie ? Jakieś urozmaicenia by się przydały. :E


RE: Prace Łukasza w ME - volvo213 - 27/09/2014 08:56 AM

(27/09/2014 06:06 AM)GrakuPL napisał(a):  Czemu chcesz sprzedawać coś co można zrobić w kilkanaście minut ? Dodał byś naczepy firmowe, parking, miejsce do spania, jakieś znaki kierujące na firmę. Sprzedawanie takich rzeczy jest jak dla mnie trochę śmieszne. Nie wymagało to za dużo od ciebie a chcesz kasę brać :E Plusem tej bazy jest to, że nie widać błędów, ale gdzie jest oświetlenie ? Jakieś urozmaicenia by się przydały. :E

Jego sklep i może sprzedać co mu sie podoba za taką cenę jaką uważa za godną.

Łukasz - Znasz moje opinie na temat Twoich prac, tylko pamiętaj o mnie Big Grin


RE: Prace Łukasza w ME - GrakuPL - 27/09/2014 10:16 AM

(27/09/2014 08:56 AM)volvo213 napisał(a):  
(27/09/2014 06:06 AM)GrakuPL napisał(a):  Czemu chcesz sprzedawać coś co można zrobić w kilkanaście minut ? Dodał byś naczepy firmowe, parking, miejsce do spania, jakieś znaki kierujące na firmę. Sprzedawanie takich rzeczy jest jak dla mnie trochę śmieszne. Nie wymagało to za dużo od ciebie a chcesz kasę brać :E Plusem tej bazy jest to, że nie widać błędów, ale gdzie jest oświetlenie ? Jakieś urozmaicenia by się przydały. :E

Jego sklep i może sprzedać co mu sie podoba za taką cenę jaką uważa za godną.

Łukasz - Znasz moje opinie na temat Twoich prac, tylko pamiętaj o mnie Big Grin

Oczywiście. Nie mówie, że nie. Pytam się czemu to sprzedaje i piszę aby się troszeczkę bardziej postarał jak nie chce schodzić z cen Wink


RE: Prace Łukasza w ME - LukaszTrakeR - 28/09/2014 05:33 PM

Baza pod Białymstokiem dla Suchego Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Prace Łukasza w ME - The Domin162 - 28/09/2014 05:56 PM

Baza ładnie ci wyszła, ale te samochody co stoją na parkingu (Ostatnie zdjęcie) to chyba gorsze od Multipli :E


RE: Prace Łukasza w ME - LukaszTrakeR - 04/10/2014 07:19 PM

Dzisiejsze zabawy w ME postanowiłem edytować swój domek i wyszło to tak
Image
Image


RE: Prace Łukasza w ME - .:KoNrAd FH:. - 04/10/2014 07:29 PM

no ładnie ładnie


RE: Prace Łukasza w ME - Maniek - 04/10/2014 07:31 PM

Ja bym dał kostkę brukową tam gdzie jest ta trawa i stolik z parasolem żeby tam było można parkować ciężarówkę lub manewrować nią ;d


RE: Prace Łukasza w ME - Michal_Z_gno - 04/10/2014 07:42 PM

Przydałaby się jakaś balustrada na tym balkonie ale tak na poważnie jest ładnie.


RE: Prace Łukasza w ME - LukaszTrakeR - 05/10/2014 06:36 PM

Dzisiaj postanowiłem zrobić baze dla naszego kolegi Volvo213
Baza działa na najnowszej wersji znajduje się na drodze Szczecin - Gdańsk
Powinna działać z wszystkimi mapami mi z tsm działa a byłą robiona na orginalnej mapie Big Grin
Image
Image
Domek
Image
Uważam że każdy musi mieć klasyka a to klasyk Volviacza Big Grin
Image

Image