eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! (/thread-21852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - VresT - 18/03/2015 04:08 PM

Z tego co wyczytałem ten dodatek ma wyjść w ciągu najbliższych 2 miesięcy tak więc premiera nadchodzi dużymi krokami Smile


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Matysz - 18/03/2015 04:40 PM

Trzeba się będzie zaopatrzyć obowiązkowo Big Grin


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - abc123 - 20/03/2015 07:23 PM

Właśnie pobiera mi się jakiś update ETS'a. Może jakiś małe przygotowanie do Skandynawii Big Grin


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 20/03/2015 08:19 PM

Taaa, wjechało 1.16.3 z całymi 11 mb na pokładzie, i jak zawsze nigdzie nie znajdziemy informacji czego ten update konkretnie dotyczy Wink


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Rene-GAD - 20/03/2015 08:25 PM

I tym sposobem spokojnie można wybrać ori naczepy i "towary" z scs`u nie obciążając kompa paczkami od innych Smile


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - bumbumek - 20/03/2015 09:26 PM

Poniekąd masz rację Rene-DZIADZIE-gejdzie, choć zapewne ich wykończenie i jakość nie będzie identyczna z modami o których myślisz Wink


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 20/03/2015 09:42 PM

Ogólnie fajnie, że będą aż takie zmiany z tym dodatkiem bo widać SCS zależy aby wykonać dobrą robotę.
Co do naczep to też są ładne zwłaszcza ta ze scaniami jest moim zdaniem lepsza od tej którą dostajemy z promods. Dodatkowo transport zwierząt czyli będzie wreszcie jakiś należyty ładunek do firmy eAcres w której dotąd były dostępne tylko już gotowe produkty (a firma ta to bardziej hodowla niż przetwórnia)
Pozostałe ładunki czyli części do elektrowni wiatrowych też są jak najbardziej na miejscu bo obecnie jest to dość powszechnie spotykany typ ładunku i jak będzie fajne miejsce dostawy to (co na fotce widać się dobrze zapowiada) to zabawa będzie z nimi przednia.
Przy okazji poprzedniego DLC (Going East) dostaliśmy tylko boxera do ruchu AI a tu już widać będzie coś konkretniejszego więc podsumowując warto czekać na ten dodatek Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - krysio992 - 20/03/2015 10:29 PM

(20/03/2015 09:42 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Przy okazji poprzedniego DLC (Going East) dostaliśmy tylko boxera do ruchu AI a tu już widać będzie coś konkretniejszego więc podsumowując warto czekać na ten dodatek Tongue
Mnie trochę denerwuje to że scs tak słabo się postarało przu Going East (nawet jednej dziurki nie zrobili na drodzeSad ).Patrząc na dotatek skandynawii, i na GE to szkoda mi że nie mogli lub niechciało im się bardziej postarać nad Polską, no ale cóż naszczęście chłopaki z PR to zrekompensują Smile .
Ps; Przydał by się jakiś update ze strony scs-u dodatku naszego kraju.
Pozdrawiam i dodaje iż jest to moja prywatna opiniaSmile.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - skaecik - 20/03/2015 10:35 PM

Tego pewnie nie będzie, bo teraz skupiali się terenach skandynawskich, dawno zapowiedzieli licencję Mercedesa i wydanie Mercedesa MP IV, do tego MAN E6... Na rozwój Polski, poza chłopakami odpowiedzialnymi za Poland Rebuilding moim zdaniem nie ma co liczyć. I chciałbym, żeby wszyscy okazali im wsparcie i szacunek nie pytając kiedy będzie, a mówiąc że nie mogą się doczekać. Niby proste słowa, ale to ludzie i to ma wpływ na ich nieocenioną pracę. Wspierajmy ich, a kiedyś w grze Polska będzie taka jaką jest, jestem tego pewny.


RE: Euro Truck Simulator 2: Skandynawia Add-On. Już wkrótce! - Michal_Z_gno - 20/03/2015 11:48 PM

krysio992 moim zdaniem przy robieniu Going East były trochę inne standardy (wymagane do dobrej sprzedaży produktu) niż aktualnie. Teraz gracze są bardziej wymagający jeśli chodzi o mapki niż to miało miejsce przy premierze Going East bo wtedy dopiero zaczynały się tworzyć TSM czy ProMods a Polska była tylko ta od Satana19990 która na dzisiejsze czasy nie byłaby konkurencyjna z PR (czasy się zmieniły i mapki do ETS2 podniosły poziom jakości i gracze biorą tylko najlepsze mapki). Czyli jednym słowem ten dodatek musi przekonać graczy aby go kupili zamiast pozostać na mapce ProMods więc jakościowo musi być zbliżony do tej mapki.