eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: SCS Software informuje od pracach nad MPIV (/thread-22302.html)



SCS Software informuje od pracach nad MPIV - bumbumek - 25/08/2014 09:53 AM

Na swoim oficjalnym blogu SCS Software poinformowało, iż trwają prace nad w pełni licencjonowanym Mercedesem Actros MPIV - niestety nie jest podane kiedy model ów trafi w łapska graczy, natomiast po screenach udostępnionych można przypuszczać, iż prace są w średniej fazie produkcji, tym bardziej że dodali iż pracuje nad tym modelem tylko dwoje osób - jedna nad modelem 3D, a druga nad interiorem.

Oto trzy udostępnione fotki:

Image

Image

Image

źródło/source: http://blog.scssoft.com/


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Maqut - 25/08/2014 09:54 AM

Taak ! W końcu ! Cały czas z niecierpliwością na niego czekam ;p


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - .:Seba11:. - 25/08/2014 10:39 AM

Wygląda ciekawie


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - bumbumek - 25/08/2014 11:08 AM

Hmmmm, niech nieskromnie wspomnę o Reno Range T - to przede wszystkim na niego czekam z nieustępliwym skurczem jąder.


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Osesek - 25/08/2014 04:05 PM

Robią Merca Ok. Ale nadal się nie doczekałem loga mercedesa Big Grin


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Michal_Z_gno - 25/08/2014 05:05 PM

Wreszcie SCS pokazało jakiś konkret w sprawie MPIV Smile
Co do samego modelu to też wygląda on bardzo ładnie.


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - kurczak100012 - 25/08/2014 08:11 PM

yes yes yes ale czad Big Grin


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Doriandu30 - 25/08/2014 08:14 PM

No fajnie ze SCS coś o Merolku powiedziało Big Grin. Jak wyjdzie Mesiek to będzie tak samo jak z nowym FH'czem 16 każdy nim będzie śmigać bo wiadomo lans na dzielni musi być :E. Ale czekam na niego Smile. Zobaczymy co tam wyskrobali Tongue.


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Śliwka - 25/08/2014 08:15 PM

Wygląda dobrze, jestem pewien że będzie się świetnie prezentował Big Grin


RE: SCS Software informuje od pracach nad MPIV - Zajcuu - 06/09/2014 05:12 PM

Czekam, bo mam Actross'a z modów, ale chcę oryginalnego od SCS, dużo jeździłem Scanią, DAF'em, Renault i Volvo, więc muszę ogarnąć Man'a i Mesia.