eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! (/thread-22438.html)



Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 29/08/2014 03:09 PM

Cześć
Tak jak w temacie Wykrzyknik Chciałbym żeby mi ktoś napisał krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler 2 dokładnie do modelu mod'a Ets 2 . Nie chcę filmiku ponieważ : Mam słaby sygnał i do tego z limitem , a nie chce go wymarnować tak szybko i tak że nie chce mi się czekać półgodziny lub nawet ponad godzina :/ Więc wszystko wyjaśnione . Jak by coś to pisać na PM lub w komentarzu w tym wątku Big Grin .
@edit
Nic mi nie wychodzi . Proszę jeszcze raz napisać krok po kroku . Nie którzy chyba niewiedzą co to znaczy ,,krok po kroku '' :/ . Np chce tak :
1 . ....
2 . ....
3 . ...
4 . ...
I tak dalej
Chce wiedzieć : wszystko o dodawaniu :E . Jak zapisać , jak dodać , jakie pliki dodać do folderu vehicle itp
Pzdr
Pozdr



RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Filipez - 29/08/2014 03:13 PM

Importujesz model/File/Merge i dodajesz plik z konicówką .z3d


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Matey. - 29/08/2014 03:23 PM

Potem ustawiasz dodajesz ddsy exportujesz i podmieniasz maty wrzucasz do samochodu bez kompresji i jedziesz.


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Perkins - 29/08/2014 03:36 PM

Tak jest ale jak ma się zmodelera3, jak jest zmod2 to trzeba konvertować model do GTS, potem edit, export, i znowu konvert do ETS2. Smile


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 29/08/2014 03:56 PM

Dziękuje za odpowiedzi . Dodam rzecz zobaczę czy działa . A jak nie będzie działało to wam napiszę .
Pzdr


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Filipez - 29/08/2014 03:57 PM

A i jeszcze podmień Maty


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 29/08/2014 04:21 PM

(29/08/2014 03:57 PM)♥Rigby♥ napisał(a):  A i jeszcze podmień Maty
Ale wszystkie czy jak ? ?


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - Wąski - 29/08/2014 04:36 PM

Z tego co wiem to powinieneś w matach pousuwać końcówkę .fx i powinieneś mieć na początku tag eut2 ale nie jestem pewny czy dobrze napisałem ten tag :E


RE: Poszukuje osoby która mi napisze krok po kroku jak dodać rzecz w zmodeler !!! - dominik_SKIPPER - 29/08/2014 05:59 PM

Nic mi nie wychodzi . Proszę jeszcze raz napisać krok po kroku . Nie którzy chyba niewiedzą co to znaczy ,,krok po kroku '' :/ . Np chce tak :
1 . ....
2 . ....
3 . ...
4 . ...
I tak dalej
Chce wiedzieć : wszystko o dodawaniu :E . Jak zapisać , jak dodać , jakie pliki dodać do folderu vehicle itp
Pzdr