eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Skromny ME Pitera - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Skromny ME Pitera (/thread-23053.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Skromny ME Pitera - .:KOWALSKI:. - 21/12/2014 11:19 PM

Ładnie widzę że już dobrze ogarniasz ME Smile 10/10 Powodzenia z dalszymi pracami Smile


RE: Skromny ME Pitera - Adam.J - 21/12/2014 11:59 PM

Ładnie teraz tylko wyobraźnia i mapka będzie super. Powodzenia Smile


RE: Skromny ME Pitera - Michal_Z_gno - 22/12/2014 01:19 AM

Wjazd do Buska na ostatniej fotce fajnie wyszedł.


RE: Skromny ME Pitera - bisson1976 - 22/12/2014 06:30 AM

(21/12/2014 10:35 PM)Piter napisał(a):  Na firmową mapkę zawitało miasto Busko Zdrój,w miarę szybko poszło bo częściowo udało się go przerzucić z poprzedniej mapy gdzie zrobiłem to miasto,niestety tylko częściowo bo sektor mapy pokrył mi się z Ostrowcem i wybierając Ostrowiec odcięło mi połowę Buska,najgorsze że połowę gdzie akurat była baza :/
Tak że muszę bazę Mag Transu robić od nowa.
W mieście oczywiście już znajdują się działające markety o których pisałem wcześniej.
Na pierwszych dwóch fotkach małe miasteczko przelotowe na trasie do Buska ZdrojuSmile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
No ładnie prezes zapierniczasz he,he.
Ja póki co klepię bazę w Pruszkowie i całe miasto resztę mapy tez doklepię.


RE: Skromny ME Pitera - .:Seba11:. - 22/12/2014 07:24 AM

Piter jest nieźle Big Grin


RE: Skromny ME Pitera - Piter - 22/12/2014 04:08 PM

Fotki z budowy nowej bazy Mag Transu w Busku Zdroju Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: Skromny ME Pitera - .:Seba11:. - 22/12/2014 04:13 PM

Ależ ładna baza Wink


RE: Skromny ME Pitera - Bajos - 22/12/2014 04:15 PM

Fajnie to wyszło Big Grin


RE: Skromny ME Pitera - RadolSzczecin - 22/12/2014 04:21 PM

Ponieważ akurat mapy Polski znam każdy kawałek na pamięć, jeden fragment na jednej Twojej fotce mnie zaciekawił....

Piszesz ze to jest Twój Busko-Zdrój ....a dla mnie jest to miasteczko przejazdowe z dlc_east (trasa Szczecin-Gdańsk)
tutaj Twoja fotka:
http://static.pokazywarka.pl/i/5454482/684628/ets2-00004.jpg

a tutaj zrobiłem fotke z podobnego ujęcia tego miasteczka oryginalnego
http://s10.postimg.org/4k8jw6bbt/ets2_00003.jpg

Na mapie PR te miasteczko po mojej przeróbce dostało nazwe "Nowogard" (z tego pochodzi moja fotka) ale zawsze podkreślałem że jest to rozbudowany 'oryginał'.
Fajnie sobie to dalej kopiujesz, rozbudowujesz itd - tylko warto nadmienić że coś jest na podstawie czegoś bo po prostu z czasem ktoś to wyłapie.

Nową bazę tworzysz na terenie juz przygotowanym przez SCS w tym miasteczku... po prostu jest to przebudowa, rozbudowa miasteczka zrobionego początkowo przez SCS.

Mam fotograficzną pamięć bo na tej mapie spędzilem z milion godzin i znam położenie kazdego modelu... więc wyłapałem znajomosć pewnych układów zabudowań akurat z Twojej fotki.

Oczywiście ja Ciebie nie zniechęcam bo najlepiej się uczy pracy w edytorze najpierw od mniejszych a potem większych przeróbek... aż do zrobienia czegoś niepowtarzalnego od siebie - od podstaw.


RE: Skromny ME Pitera - Piter - 22/12/2014 04:50 PM

Z całą pewnością zniechęcić mnie nie dasz rady,że jest to przebudowa jakiegoś miasteczka od SCS ( zero mnie to obchodzi że jest to jakiś Nowogard na jakiejś PR której nie używam) nigdy nie ukrywałem,była już o tym dyskusja w moim temacie ,ale to jest jasne dla kogoś kto śledzi mój temat a nie wpada na chwilę,wyrywa z kontekstu jakąś fotkę i jedzie po całości z nadzieją że ośmieszy mnie czy cokolwiek tam sobie wymyśliłeś że ta przemowa zdziała.
Znam Cię z innego forum i starałem się unikać jak mogę ale wiedziałem że prędzej czy pózniej będzie musiało dojść do spięcia,po prostu tak tam sie zachowywaliście więc i tu się to przenosi.
Ja proponuję nie wchodzić sobie w drogę i tyle,ja nie piszę nic w Twoich tematach to i Ty nie pisz w moich bo uwierz mi,ja w przeciwieństwie do małolatów sikających w spodnie na widok PR nie uważam Cię za guru edytora,znam kilku gości co robią to tak samo a nawet lepiej od Ciebie.Ja zacząłem zabawę z edytorem może ze dwa miesiące temu więc robie jak umiem. Tak że kończę dyskusję a moderatorów proszę o skasowanie ewentualnej dalszej dyskusji w moim temacie. Pozdrawiam Smile