eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - kacpero1050 - 05/01/2015 09:58 PM

Michal, tak jak koledzy kiedyś pisali, ty powinieneś złożyć podanie do SCS i dla nich pracować. Wtedy to by były najlepsze symulatory na świecie Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - truckerjakub - 05/01/2015 10:46 PM

Cześć Michał Smile Przejrzałem cały ten dział o twoich pracach i jestem bardzo zaskoczony twoimi pięknymi pracami. Naprawdę robisz je bardzo szybko i super ci to wychodzi. Mam dla ciebie propozycje : jak skończysz tego mercedesa to czy nie mógłbyś zrobić po nim poloneza caro byłby to pierwszy POLSKI samochód do ets 2 ! Ale oczywiście ze by można było nim jeździć tak jak mercedesem Big Grin Polonez byłby jak znalazł do mapy poland rebuilding Smile Oczywiście jest to moja propozycja Smile Pozdrawiam ! Smile

Ps:W ilu procentach skończony jest mercedes ?


RE: Prace by Michal_Z_gno - Enrique - 06/01/2015 12:05 AM

Kozacko jak na początek. Czuje że wyjdzie coś wyebistego.


RE: Prace by Michal_Z_gno - GrakuPL - 06/01/2015 12:21 AM

No chłopie... Jestem pełen podziwu... Szacuneczek. Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 06/01/2015 02:50 AM

(05/01/2015 10:46 PM)truckerjakub napisał(a):  Cześć Michał Smile Przejrzałem cały ten dział o twoich pracach i jestem bardzo zaskoczony twoimi pięknymi pracami. Naprawdę robisz je bardzo szybko i super ci to wychodzi. Mam dla ciebie propozycje : jak skończysz tego mercedesa to czy nie mógłbyś zrobić po nim poloneza caro byłby to pierwszy POLSKI samochód do ets 2 ! Ale oczywiście ze by można było nim jeździć tak jak mercedesem Big Grin Polonez byłby jak znalazł do mapy poland rebuilding Smile Oczywiście jest to moja propozycja Smile Pozdrawiam ! Smile

Ps:W ilu procentach skończony jest mercedes ?

Mercedes ogólnie ty wymaga jeszcze dopracowania detali oraz dokończenia animów czyli nie jest jakoś dużo do zrobienia. Po mercu (lub w między czasie) chcę dokończyć zaczęte Porsche 911 a co będzie jeszcze to sam nie wiem (na FB nawet miałem kilka różnych propozycji co do osobówek).
Co do polskich aut to jest wydany na forum Fiat 125p od Satana ale nie ma on niestety interioru.


RE: Prace by Michal_Z_gno - RadolSzczecin - 06/01/2015 08:40 AM

Próbne testy ogólnie modelu po jego ustawieniach i dodatkowo z dźwiękiem.
Dźwięk i sygnał pociągu podpasował pod ten przejazd , jakby był specjalnie robiony pod te miejsce Tongue
Indywidualnie dla modelu intercity planuje jednak dopracować trochę inny dźwięk.
Model jest wyje...chany Tongue





(filmik jest wprost z edytora, więc szlabany na przejeździe są nieaktywne)


RE: Prace by Michal_Z_gno - Rene-GAD - 06/01/2015 08:56 AM

Michał - no szacunek dla Ciebie za to co robisz...

Radek - rozumiem, że tak będą jeździły pociągi po PR ?? Efekt jest powalający.
Tylko brak znaku "Rogatka uszkodzona" :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - limowski - 06/01/2015 09:26 AM

Dworzec wygląda bardzo realistycznie u z chęcią bym go przetestował Big Grin

Radol - fajna prezentacja zestawu i dobrze dobrany dźwięk Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - RadolSzczecin - 06/01/2015 12:12 PM

Nowa wersja dźwięku - docelowa dla tego modelu intercity:






RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 06/01/2015 12:35 PM

Fajnie to wygląda i dobrze dopasowane no i dźwięk faktycznie dużo lepszy od poprzedniego .