eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Aras. - 21/05/2016 09:24 PM

Git malina, 10/10 i ani grosza więcej :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - VresT - 21/05/2016 09:43 PM

A trzeba było Michał olać wszystko i iść za architekta Big Grin Super to wygląda Wink


RE: Prace by Michal_Z_gno - MAD MAX - 21/05/2016 09:45 PM

Powiem tak jak ktoś kiedyś mi powiedział. Gromkie brawa i pokłony to i tak za mało.


RE: Prace by Michal_Z_gno - RadolSzczecin - 21/05/2016 10:21 PM

Wygląda bardzo super - moje obawy to obciążenie, bo przy takich detalach normalnie 'niewidocznych' to jak jeszcze dojdzie wszystko wkoło domku to moze być róznie z płynnością.
Mniemam że to bardziej ciekawostka?


RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 21/05/2016 10:44 PM

Domek przepiękny ale tak jak RadolSzczecin powiedział za bogaty jak na model do gry, chyba że zrobisz jeszcze wersje bez wnętrza Smile ale za wykonanie 10/10


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 21/05/2016 11:28 PM

RadolSzczecin to, że jest to taka bardziej ciekawostka to masz rację więc ogólnie ujmując to ja lubię takie nietypowe prace bo to jest moim zdaniem bardziej kreatywne niż np. zrobienie 10 Scanii z rzędu i rajcowanie się nimi jak nie wiadomo czym - lepiej zrobić coś do gry czego jeszcze nie było niż klepać kolejne takie samo auto itp.
Co do wydajności to nie ma obaw bo już kiedyś podchodziłem do takiego czegoś i wyniki były bardzo dobre bo obciążenie porównywalne do średniej wielkości i dobrej jakościowo bazy firmowej więc nie ma obaw, że nagle koło domu będą jakieś ścinki gry. Zresztą kiedyś już robiłem taki dom z wnętrzem i mam pewność, że wbrew pozorom nie jest to zbyt obciążające.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Narzew - 21/05/2016 11:34 PM

Wszystkie prace które tu umieściłeś są genialne Wink Szkoda że tylko prywatne :/


RE: Prace by Michal_Z_gno - Ballino - 26/05/2016 07:50 PM

Fajny ten domek. Z doświadczenia wiem ile nerwów potrzeba do stworzenia modelu do mapy. Ale bez kreatywności niczego nie da się stworzyć i widać, że ty właśnie tą kreatywność posiadasz Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 31/05/2016 08:52 PM

Półka do Actrosa wersja bardzo robocza

Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - Negan44 - 31/05/2016 09:16 PM

Jest pięknie Wink Ocenka to 10/10