eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 12/04/2017 09:35 PM

Super ci to wychodzi tylko mam pytanie jak sobie radzisz z tymi nowymi patchami bo ja już mam dosyć przystosowania modeli do nowych patchow


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 24/04/2017 08:19 PM

Adam.J na razie mapkę robię pod 1.26.x ponieważ nie bardzo mam możliwości aby bawić się w jakieś bardziej zaawansowanie prace w ME i przy modelowaniu. Ale ogólnie każdy model mam w formacie .blend więc nie ma problemu aby je odpalić i zrobić szybko korektę do 1.27.x i będę ją wykonywał dopiero jak będę mógł pracować na normalnym PC bo na laptopie to nie robota.

Teraz postęp prac czyli kolejne już modele znaków:
Image
Image
Image



RE: Prace by Michal_Z_gno - MisieQ - 24/04/2017 08:31 PM

Dodałbym jeszcze znak kierujący na Konin czyli moje miasto :E Ale ogólnie wygląda to naprawdę dobrze Wink
Pewnie bardzo to jest czasochlonna robota


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 24/04/2017 08:35 PM

MisieQ znaki na Konin pewnie się jakieś trafią ale to w dalszej części mapki (jak będę robił Wrześnie) Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - limowski - 24/04/2017 08:43 PM

Mi się podobają Twoje prace, te znaki i modele. Uwielbiam je Heart

Wszystko jak w rzeczywistości, brakuje tego na szlakach SCS Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - MisieQ - 24/04/2017 08:44 PM

A jeśli wolno zapytać to jaki obszar będzie obejmować ta mapka? Bo wiem że będzie Gniezno i Września, ale czy będą też inne miasta typu: Konin, Słupca?


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 24/04/2017 08:55 PM

MisieQ na razie tylko Gniezno i Września + miejscowości pomiędzy nimi a w dalszym planie będę pewnie kierował się na Poznań a Konin i Słupca to może będą po po Poznaniu ale to są na razie luźne rozważania ponieważ odwzorowanie mapki robię "dom po domu" więc wiadomo to wymaga trochę czasu.
Ogólnie to kilka stron wcześniej jest mapka poglądowa gdzie są wszystkie miejscowości jakie będą w pierwszej wersji mapki.


RE: Prace by Michal_Z_gno - Adam.J - 24/04/2017 09:06 PM

Po prostu kapitalnie ci to wychodzi 10/10 a jeśli chodzi o modele to konwertowałem sobie je do momentu wyjścia patcha 1.27 a teraz nie wiem o co chodzi z tą wtyczką SCS jak ja zainstalować bo mi cyrki wychodzą Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Misiek - 25/04/2017 06:20 AM

Bomba! Nic dodać, nic ująć Wink


RE: Prace by Michal_Z_gno - Kamil - 25/04/2017 08:47 AM

Super Ci to wychodzi Smile Nie zapomnij dodać ITD przy muzeum w Gnieźnie 2smiech