eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Najwyższy czas - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Najwyższy czas (/thread-24880.html)

Strony: 1 2


Najwyższy czas - I3enek - 12/11/2014 07:02 PM

Witam
Co by tu napisać.Moja przygoda z grami dobiega końca.Nie mam już czasu się tym zajmować.Życie dojechało mnie tak mocno że już nie mam czasu żeby grać i udzielać się na forum tak jak wcześniej.Nie oznacza to że nie będę wstawiał już zdjęć albo coś, gdy mam więcej wolnego czasu bawię się w zmodku więc na pewno coś będę wrzucał. Chciał bym podziękować wszystkim użytkownikom z którymi spędziłem miło czas na forum. Michałowi za super forum prowadzone od początku, Cześkowi za dobrą zabawę z VS-kami, i wszystkim użytkownikom za tą jedyną i niepowtarzalną atmosferę którą tworzycie na tym forum. Obiecuje że będę wpadał na forum gdy tylko znajdzie się troszkę czasu. Jeszcze raz dzięki za wszystko jesteście superWykrzyknik Smile.


RE: Najwyższy czas - limowski - 12/11/2014 07:06 PM

Na każdego przyjdzie ten czas. Ja ci życzę mniej problemów, dużo wolnego czasu a przede wszystkim swobody w życiu Smile


RE: Najwyższy czas - I3enek - 12/11/2014 07:07 PM

Heh dzięki Smile bo jak na razie jest taki kocioł że mała głowa Smile.


RE: Najwyższy czas - .:Seba11:. - 12/11/2014 07:14 PM

Powodzenia w "własnych" sprawach,ale wpadaj na forum, bo bez Ciebie tak pusto Wink


RE: Najwyższy czas - I3enek - 12/11/2014 07:15 PM

Postaram się wpadać jak często się da Smile, nie gadaj że nie tak pusto bo jest więcej użytkowników Smile.


RE: Najwyższy czas - abuk - 12/11/2014 07:21 PM

I3enek, wszedłem na forum i widzę twój wątek. To smutne że nie masz czasu, ale to jest życie nie robot. Pozdrawiam! I wchodź na forum często jak się da ;D


RE: Najwyższy czas - Ania - 12/11/2014 07:27 PM

I3enek - życzę Ci spokoju w głowie,i planów zrealizowanych.Wiadomo są dołki,górki ale ważne żeby patrzeć na przód Wink Powodzenia i zaglądaj w miarę możliwości Wink


RE: Najwyższy czas - I3enek - 12/11/2014 07:29 PM

No dzięki wielkie Aniu Smile. Życie się wali ale trzeba wstać i iść dalej. Ja właśnie wstaje i zaczynam jakoś ogarniać ale i tak na pewne sprawy brak czasu Smile. Nie jest wykluczone że wrócę do takiej aktywności jak kiedyś Smile.


RE: Najwyższy czas - CzesieK_BS - 12/11/2014 08:41 PM

Benek cholero Ty. Big Grin To raczej ja Ci dziękuję za wszystkie rozmowy na Gadu, projekty do GTS i tam różne takie.. Big Grin Mój numer telefonu masz więc jakby co dzwoń, pisz, krzycz i jakoś się zgadamy. Tongue VS było trochę i przyjemnie się współpracowało z Tobą. Big Grin Trzymaj się Benek, żeby Ci się układało z kobietą i żebyś miaś czas do Suwałk wpaść. Big Grin


RE: Najwyższy czas - Kierman007 - 12/11/2014 09:06 PM

No miło że byłeś taki aktywny, ale niestety życie to ciągłe wybieranie pomiędzy dobrem z złem...
Niestety ale narazie Sad