eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Blaszak u Rene :E - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Blaszak u Rene :E (/thread-25472.html)



RE: Blaszak u Rene :E - Rene-GAD - 27/11/2014 06:45 PM

W ramach walki z lusterkami oskinowałem "renatę" :E

Marylin Monroe
Image

Image

Image

Image




RE: Blaszak u Rene :E - .:Seba11:. - 27/11/2014 06:48 PM

Idziesz na "klasyki" Big Grin Super skin


RE: Blaszak u Rene :E - Rabtuś - 27/11/2014 06:54 PM

Super skin ReneSmile


RE: Blaszak u Rene :E - Paweł - 27/11/2014 07:18 PM

Piękny skin Big Grin


RE: Blaszak u Rene :E - Rene-GAD - 27/11/2014 07:41 PM

Dzięki Wam za miłe słowa...

Dorzuciłem jeszcze dwie foty "renaty" z dokończonym skinem (szukałem odp. fotki).

-------------------------------------------

Kolejna praca (jeszcze nie skończona).

Image





RE: Blaszak u Rene :E - limowski - 28/11/2014 12:14 AM

Czas na trochę krytyki Tongue
Skiny robisz bardzo proste, ale nie mam nic do zarzucenia - ja sam zaczynałem od jeszcze prostszych rzeczy. Tu i ówdzie bym cokolwiek pozmieniał ale to są twoje początki, musisz ogarnąć wiele informacji, zapoznać się z siatkami, programami graficznymi, itd. Jak będziesz coś potrzebował to wal śmiało do mnie na GG Big Grin Jak na początki ze skinami to całkiem dobrze ci to idzie. Zwłaszcza Volvo dobrze się zapowiada Smile


RE: Blaszak u Rene :E - Michal_Z_gno - 28/11/2014 03:21 AM

Ja nie zgodzę się do końca z LimfaON w kwestii, że skiny robisz proste bo dużo ludzi zaczyna od samych napisów a tu są już grafiki który wymagają już poświęcenia trochę czasu.
Co do samej pracy to jest dobrze i czekam na kolejne.


Ps. Ten skin co podesłałeś na PW to jutro wybadam dlaczego są te lusterka w innym kolorze bo dziś nie bardzo miałem na to czas.


RE: Blaszak u Rene :E - Rene-GAD - 28/11/2014 07:33 AM

Dzięki za wypowiedzi...

Michale - "renata" ma już lustra w kolorze. Nie dociągnąłem "lakieru" na siatce w lewym narożniku i dlatego nie było efektu na lustrach.


RE: Blaszak u Rene :E - Bajos - 28/11/2014 08:47 AM

Jak na sam początek bardzo fajnie wychodzą Ci te skiny.


RE: Blaszak u Rene :E - limowski - 28/11/2014 10:08 AM

Michale, na pewno nie są to skiny zaawansowane, więc powinieneś przyznać mi rację.
Poza tym są to początki ze skinowaniem, więc wypada napisać, że skiny są dobre ale do perfekcji dużo im brakuje. Jakość, jakość, jakość. Polecam zamienić Painta na Gimpa i skinować na wyższym poziomie.

PS. Michał - jeśli chcesz zobaczyć mnóstwo prostych skinów to zapraszam do mojego tematu Tongue