eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Rene-GAD - 17/10/2018 09:46 PM

Taki beżowy.. taki inny.. fajny.. tylko goły jakiś on jest Wink


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 18/10/2018 06:04 PM

Witam

Skończył się okres podrabiaństwa, celebrytowania oraz dziadowania na czasie pracy, takim akcentem kończy się kariera Arusia - rekina transportu z Pro-Lajnu jakiego nie znaliście, z Niemiec zjechałem do Polski oraz auto posprzątałem i udaje się na zasłużoną emeryturkę :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Czy coś wrzucę w tym temacie? Być może coś się pojawi ale nic nie obiecuje, brak czasu i studia spowodowały że motywacji po prostu już brakuje Big Grin

Pozdro i 5!



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Redek - 18/10/2018 06:11 PM

Świetnie było Cie poznać za czasów GL. Wspólne nocki na ts podczas kilometrów w Goldenie. Big Grin Było świetnie. Powodzenia w życiu prywatnym Arek. Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 18/10/2018 06:29 PM

(18/10/2018 06:11 PM)Redek napisał(a):  Świetnie było Cie poznać za czasów GL. Wspólne nocki na ts podczas kilometrów w Goldenie. Big Grin Było świetnie. Powodzenia w życiu prywatnym Arek. Big Grin

Kiedyś to były klimaty, czasy Transadu którego Matias chciał otwierać, Dnie i noce przegadane bez przerwy i ja to dobrze pamiętam :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Ruger1234 - 18/10/2018 06:45 PM

Szkoda, że odchodzi od nas taka wielka persona : ( Mam nadzieję, że kiedyś powróci! Czekamy z niecierpliwością!!


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 02/11/2018 08:48 PM

Korzystając z wolnej chwili wyklepałem taki o to zestaw, nim będę aktualnie fruwał :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 15/12/2018 07:13 PM

Siema

Postanowiłem że pobawię się w rekina transportu :E Krótka przerwa może nie była taka długa ale co tam. Rozejrzałem się nad zakupem Scanii u dealera i nowej naczepy marki Krone u przedstawiciela. Cena była w miarę atrakcyjna tylko brać i zarabiać.
Jeszcze tylko formalności i można zacząć swoją wędrówkę.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Lanker - 15/12/2018 07:46 PM

Ładnie jes :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - .:Seba11:. - 15/12/2018 09:28 PM

Skromnie i ładnie :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 06/04/2019 12:30 PM

Dawno mnie nie było :E

Ostatnimi czasy nie było pomysłów na relacje ani na składanie zestawów, ale po kolei. Noce nie przespane bo się szukało po OLX-ach zestawów, ale wszystko mi kompletnie nie pasowało jak powinno a nie będe jechał specjalnie do Janusza po zestaw który pochodził niewiadomo skąd.

Tak wygląda 410-tka po modyfikacjach
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wujek poprosił mnie abym poszukał nowego auta, Wersja na bogato? Scania R500 + Krone Megaliner w wersji LowDeck, rocznik 2019, wyposażenie bogate jak przystało :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To tyle na dzisiaj Big Grin