eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 05/03/2015 05:58 PM

Witam ponownie i po długiej przerwie

Starych fotek nie wstawiałem bo brakuje mi czasu, ale teraz przechodzimy nieco do innej rzeczy, miałem okazję jeździć autem zastępczym a naszedł już czas usiąść na swoją maszynę, zamówiłem trzy tabliczki która jest jedna z Randers FC, krokodyla, laptopa Asusa do gier z najlepszymi podzespołami na świecie :E i półkę, jest pięknie i kolorowo, jeździ się o niebo lepiej niż normalnym zestawem, ale żadnej różnicy nie odczuwam, ale jest i mam czym jeździć :E

Image

Do następnego i do kolejnej relacji :E




RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Ania - 05/03/2015 08:50 PM

Piękny zestaw, no i daj fotę ze środka - jestem ciekawa tego laptopa z mega wypasionymi podzespołami Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - cywka93 - 05/03/2015 09:16 PM

Cały Arek Tongue "jeździ się o niebo lepiej niż normalnym zestawem, ale żadnej różnicy nie odczuwam"


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - MAD MAX - 05/03/2015 09:52 PM

Świetnie się prezentuje


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - bumbumek - 05/03/2015 10:15 PM

Zgadzam się z przedmówcami, wygląda wybornie Ok


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 07/03/2015 07:21 PM

Witajcie moi drodzy





Dzisiaj poopowiadam jakie mamy wrażenia podczas jazdy tym sprzętem, trasy są zawsze pełną parą, pogoda dopisuje, a kilometry lecą, tak jak w moim przypadku to bywa, nie ma co się czepiać, tym czasem prezentuje fotki z jazdy po Rosji, nie było gorzej na pierwszy start, moja trasa biegła od Budapesztu, aż do Yukhnov, trasa w miarę atrakcyjna i nie była taka straszna, jest co narzekać kiedy stoisz na czerwonym świetle i czekasz nieszczęsne 2-3 minuty żeby przejechać dalej, i tak na okrągło, na granicy w miarę spokojnie było więc szybko i sprawnie poszło, jedziemy jedziemy i paliwo ucieka, ale tankuje aż mi się bak opustoszy i do pełna, także czas na fotki ponieważ pisać mi się już na tyle nie chcę, zajechałem do celu, czekam na rozładunek, i jedziemy następny kurs Smile

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image




RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Rene-GAD - 07/03/2015 08:05 PM

BDF fajna sprawa Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Michal_Z_gno - 07/03/2015 10:00 PM

Opis się czyta jednym tchem a i fotki ładne więc jest spoko Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Maciek07 - 07/03/2015 10:16 PM

(07/03/2015 08:05 PM)Renegade napisał(a):  BDF fajna sprawa Smile

To nie jest bdf. Wyłącz hdr bo lipa jest.


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - PrzemekP - 09/03/2015 12:33 PM

Bardzo ladne fotki, nie krecisz przesadnie tymi fotkami i jest duzo lepiej Smile podoba sie Smile