eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 18/08/2015 12:41 PM





Mikkeli (Finlandia) - Smoleńsk (Rosja): Co nowego w moich relacjach

Dzisiaj koniec laby i weekendowego koczowania w ciężarówce więc czas ruszyć w nieznane miejsca jakie nie zostały odkryte przez kierowcę ciężarówki, fajnie jest jak się jeździ po Rosji, po Europie Zachodniej, takie klimaty to normalnie bomba, no więc zapraszam na opowieści z tej trasy bo będziemy gadać nieco zbieżnej o transporcie

Pojechałem do Tree-et załadować te 33 tony kloców hamulcowych, odebrałem papiery, wszystko się zgadza i nawet są zezwolenia na wjazd do Rosji, nawet jakby nie było to bym nie zawiózł, wsiadłem do auta i wyruszyłem w stronę promu w Turku, do promu miałem jakieś 200 km, zajechałem tam po czym szybko się przeprawiłem i dalej wio przez rosyjskie landówki obite dziurami niczym dobrym wizerunkiem, Nevel przed nami, skręcamy, omijamy kilka świateł, dobijamy się przez Velizh, znowu światła, dobijając się ku celu rozładowałem ładunek a następnie serwis wyskoczył, no to jadymy naprawiać auto po zajechanych naprawdę sporo kilometrów Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam Smile



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - kurczak100012 - 18/08/2015 12:57 PM

No no panie foteczki pierwsza klasa a zestawik też niczego sobie zasługujesz na 10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - OXiDE - 18/08/2015 05:59 PM

Świetne fotki Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - brejalis - 18/08/2015 06:00 PM

Daj mi pączka... Jeśli dostanę, to masz 10/10, jeśli nie, masz 0c0lqc :E
Teraz już normalnie: fajna relacja daję mocne 9w0yi0 z szansą na 10/10, ale postaraj się jeszcze mocniej (wiem ile to wymaga, sam robię)


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Marcin D - 18/08/2015 06:00 PM

Foteczki superowe.Jak nie lubie Scanii tak ta jest fajna więc za autko i przede wszystkim kadry daje mocne 10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - MAD MAX - 18/08/2015 06:00 PM

Całkiem niezłe fotki ci wyszły


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - random_passanger - 18/08/2015 06:02 PM

Drugie zdjęcie, arcydzieło, pierwszy raz od jakiegoś czasu jestem zmuszony dać 9w0yi0 ...Reszta trzyma solidny poziom, gdybym miał oceniać fotki pojedynczo to dostałbyś za tę drugą foteczkę 10/10 .Spektakularne ujęcie, naprawdę.


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Kippero - 18/08/2015 06:05 PM

Gdzie te pączki !? Smaka mi narobiłeś a teraz co? :E

Spoczko zdjątka, inter w Scania cudowny Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 21/08/2015 10:51 AM






Smoleńsk (Rosja) - Tours (Francja): Rosję da się lubić + Walka z litewskimi przewoźnikami czyli cała prawda o konkurencji


W tej relacji będziemy poszerzać nieco zacny temat a mianowicie pogadamy o firmach które są dość znane na europejskim rynku transportowym, masowo obniżają stawki za kilometry, jeżdżą z nielegalnymi papierami, w tachografach wszystko jest oszukane więc co to jest za robota, kasy nie mają, na gapę promami targają się wiedzą że oni nie spuścili oka, co to ma być, jak mamy sobie z tym radzić? A no trzeba omijać szerokim łukiem i lecieć dalej, tyle gadania więc zapraszamy na relacje

Po serwisie w Smoleńsku odpaliłem auto, i pojechałem na załadunek do eAcresu, odebrałem papiery, wszystko właściwie się zgada, wsiadam do auta i lecimy, jedziemy do Tours, nie trzeba długo jechać na granice ale na Białorusi już spokojnie było, i do granicy polskiej się jechało pięknie, przez Polskę bramki jak nic, a przez Warszawę jechało się aż miło, a w Niemczech pod Mannheim landem ciśniemy przez co więcej autobanem musieliśmy lecieć od Berlina przez Lipsk i Norymbergę, dobiłem się do Francuzów, co chwila brameczki, opłacamy i powoli mijamy Paryż, odbijam się na Orelans i potem Tours i rozładunek w Trameri, potem mam w planach trasę do bazy pod Ust-Usa zwieść jakiś dobry ładunek i potem do Duńczyka na kolejny przerzut i tyle w temacie

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tyle opowiadania kolejny odcinek już nie bawem



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - VresT - 21/08/2015 11:48 AM

Fotki ładne zestaw też,nie mam nic do zarzucenia Ok