eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 17/01/2016 02:15 PM

Uppsala (Szwecja) - Oslo (Norwegia) - Kaługa (Rosja): Część 2 - Od Północy do Południa

Kolejny dzień przynosi kolejne popisy na rynku transportowym, mało fotek dzisiaj bo nie miałem jakoś ochotki na robienie więcej a wstawiam te konkretne, rozładowałem się w Kałudze i oczekiwałem na ładunek do konkretnego miejsca, ale trzeba kilka godzin czekać bo ruskie twierdzą że co to jest za ładunek, nawet taki Polak pozwoli sobie na większe przewozy, ale następna relacją będzie o nowym kraju gdzie nie ma miejsca na błędy, a to jest Rumunia, tam się komedia kręci się od początku do końca, rożne wygibasy pokazują że aż śmiechem można zabłysnąć, szczegóły wkrótce :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam Smile



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Rośniak - 17/01/2016 02:26 PM

Arus zdjęcia na wysokim poziome 10/10 czekam na więcej


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - marcinosbmw - 17/01/2016 03:12 PM

bardzo fajne zdjęcia ale mam prośbę by mi ktoś zrobił do volvo do kabiny taki napis volvo podświetlany jest to volvo FH 2009 z największą kabiną jak ktoś się taki znajdzie to bardzo dziękuję pisać na pw albo tutaj


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Szwagier - 17/01/2016 05:32 PM

(17/01/2016 03:12 PM)marcinosbmw napisał(a):  bardzo fajne zdjęcia ale mam prośbę by mi ktoś zrobił do volvo do kabiny taki napis volvo podświetlany jest to volvo FH 2009 z największą kabiną jak ktoś się taki znajdzie to bardzo dziękuję pisać na pw albo tutaj

Takie logo to dużo roboty w ZModzie. Wymodelowanie napisu, flary. I to jeszcze do ciągnika SCSu. Tongue Wątpię aby ktoś taki kto by ci to zrobił za darmo i wątpię że ktoś wgl. się znajdzie aby ci to zrobił. Wink

Co do fotek, to jest sztos. Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - marcinosbmw - 17/01/2016 06:36 PM

Szwagier dzięki wielkie że ktoś mi odpowiedział ale jak z tym tak dużo pracy to dam spokój niema co


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Norbl - 18/01/2016 07:30 PM

Pokombinuj z kadrami, ponieważ mam takie wrażenie jakby się powtarzały Wink


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 21/01/2016 09:43 PM

Witam prosto z mostu, relacje do Rumunii zrobimy jak dostanę nowy zestaw, ale żegnam się z DAF-em, przejechałem ponad 500 tysięcy kilometrów, dużo jak na niego, ale dzielnie służył po Europie i popularnej linii Rosja - Islandia nie zawadzał, można powiedzieć że ta maszyna jest zmęczona życiem to ostatnim kursem z Niemiec poleci na bazę do Głubczyc na naczepie do przewozu całych zestawów, Zadzwoniłem do Larsa żeby załatwił transport do Polski, a właśnie jego firma z Randers zajechała po mój zestaw, podjechali, zabezpieczyli i pojechali, aktualnie siedzę u koleżanki która właśnie tam studiuje, być może do Niemiec przywiezie mi nowe auto i naczepę? Zobaczycie niebawem :E

Focisze z traski na linii Cieszyn (Polska) - Dusseldorf (Niemcy)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - etruck - 21/01/2016 09:46 PM

fotki spoko i fajnie że wkońcu nowy zestaw bo ten daf mi się nie widział a poza tym przyda ci się przesiąść na coś innego :E Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Ranger - 21/01/2016 10:18 PM

Relacje spoko, daf był średni, że tak powiem. Powodzenia na Volvie Tongue


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Pivek - 21/01/2016 11:28 PM

@Ranger Z tego co wiem to Arek siada na Scanie, a nie na Volvo