eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/04/2020 09:11 AM

Siemka, w związku z dynamicznym rozwojem... bla bla bla do rzeczy. Kupiliśmy nowe volvo fh piątej już generacji, lecz na specjalne zamówienie. Samochód posiada silnik w technologii Turbo Compound, jest to 13 litrowa jednostka 500 konna. Nasze FH zostało wyposażone w kabinę globetrotter zawieszoną w pełni na poduszkach, w środku znajdziemy 2x bujany fotel, pakiet schowków, 2x łóżko, oraz wszystkie systemy jakie volvo oferuje, a wspomniane wyżej zamówienie dotyczy starych reflektorów z poprzedniej generacji, lecz są to reflektory ksenonowe w obramówce z volva FH16. A wygląda ono tak. Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - michalz - 06/04/2020 09:15 AM

Niezła sztuka Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Pivek - 06/04/2020 09:33 AM

Dodanie ekranu z volva poliftowego do przedlifta jest średnim pomysłem XD Jak już coś robić to zrób to porządnie, bo nowe volvo różni się, np lampami, radiem itd.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/04/2020 09:36 AM

Kilka rzeczy zrobiłem, wyświetlacz zamiast zegarów, wyświetlacz radia, wnęka, układ przycisków, lampy wiem, ale nie dam rady tego przemodelować, próbowałem już z tymi lampami, ale nie chce się zgrać z błotnikiem, zawsze gdzieś niedopasowanie powstaje i załamanie światła, dlatego jest jak jest.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/04/2020 02:01 PM

No to lecimy z tematem FM-ka śmiga aż miło. Big Grin
Image
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Dawidek3344 - 06/04/2020 03:49 PM

To volvo to od Pekaesu odkupiliście? Bo rodem właśnie z Pekaesu. Chociaż chyba tam nie było FMa. Super fotki 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/04/2020 03:59 PM

Heh, nie, kiedyś pełno było żółtych fh12 i fm pamiętam, przynajmniej u nas w okolicy i wszystkie 380 konne. :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Dawidek3344 - 06/04/2020 04:15 PM

(06/04/2020 03:59 PM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  Heh, nie, kiedyś pełno było żółtych fh12 i fm pamiętam, przynajmniej u nas w okolicy i wszystkie 380 konne. :E

Taka ciekawostka, mój dziadek latał właśnie w Pekaesie i był okres że jeździł FH w tandemie, ale był też Man f90 też tandem, Renata Major.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 06/04/2020 04:36 PM

Piękne już historyczne Volvo - naprawdę jest co podziwiaćSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 16/04/2020 08:31 PM

Siemka, udało mi się kilka fot zrobić z ostatnich 2 tras. Najpierw pojechaliśmy FH12 z 21 tonami ryb na Szwecję, mianowicie do Goteborga, czas operacyjny 2 dni w 1 stronę, a po powrocie miałem przetestować nasz najnowszy sprzęt, w Łodzi załadowałem 24t. Opon które miałem dostarczyć do Magdeburga. Dobra nie będziemy się rozpisywać, standardowo czas na fotki. Big Grin

Załadowani, ruszamy. Big Grin
Image
Dzielnie przez Warszawę
Image
W oczekiwaniu na nasz prom. Big Grin
Image
No to poszli. Big Grin
Image
Nie ma miękkiej gry! Big Grin
Image
Taka tam fotka w tunelu.
Image
Ciężki i szybki transport idzie nocą? :E
Image

No i fotki z samej zrzutki nie mam więc idziemy do 2 relacji. Big Grin

Po załadunku trzeba coś przegryźć. Big Grin 15-tkę drapniemy i dalej. Big Grin
Image
LLU Big Grin
Image
Świecko.
Image
Gdzieś na A12 przed Ringiem. Big Grin
Image
Poszli. Big Grin
Image
A na Michendorfie jak zawsze remonty.
Image
Już na 2, trzeba powoli szukać parkingu, bo jutro na 10 zrzutka w Magdeburgu. Big Grin
Image
Kocham te Niemieckie Parkingi, jak zwykle po 17 to albo gdzieś w krzakach, albo na pasie awaryjnym na autobanie. :E
Image

No i to by było na tyle, krótko, ale mam nadzieje że mimo wszystko się podobało, Pjona. :E