eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Antywirus - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Antywirus (/thread-27273.html)

Strony: 1 2 3


Antywirus - Perkins - 18/01/2015 04:29 PM

Witam, mam dylemat który antywirus wziąść, koledzy ze szkoły mówią że Avasta albo AVG, znajomy informatyk za to mówi że ESET, a wy jaki byście doradzili?? Smile



RE: Antywirus - FarmerGamer - 18/01/2015 04:35 PM

Ja od 2010 roku używam AVG. Wiem że to nie jest najlepszy antywirus, ale jak robię skan to wszystko wykrywa także mi pasuje Smile Niestety czasem wykrywa wirusy w plikach które na 100% są niezainfekowane. Wink Polecam AVG jak nie chcesz płacić, a jeżeli chcesz jakiś droższy to chyba Kaspersky Wink Chociaż nie wiem bo Kasperskiego nie miałem


RE: Antywirus - Darson - 18/01/2015 04:41 PM

Na stacjonarnym mam Avasta którego używam już kilkanaście lat i jest spoko no i darmowy,na laptopie mam AVG i powiem jest też dobry.Jeżeli chodzi o darmowe skupił bym się na tych dwóch robią swoją robotę dobrze.


RE: Antywirus - Ania - 18/01/2015 04:48 PM

Mimo że moja wiedza na temat komputerów etc.nie jest za duża,od dawna używam AVG i mogę śmiało polecić.Wersja darmowa,dobrze się sprawuje.Od czasu do czasu przeskanuję laptop malwarebytes ... Także moje zdanie to AVG.


RE: Antywirus - Rabtuś - 18/01/2015 04:51 PM

Ja bym radził posłuchać informatyka i wybrać Eset Nod32


RE: Antywirus - PiotrPml - 18/01/2015 04:55 PM

Eset lub Avast albo wcale ja wybrałem tą trzecią opcję.Biggrin


RE: Antywirus - Michal_Z_gno - 18/01/2015 06:24 PM

To zależy czy ma dyć darmowy czy płatny choć na to warto odżałować to około 100 zł i mieć już coś porządnego.
Tak czy siak jeśli chodzi o płatne to najlepszy chyba będzie kaspersky.
Jeśli zaś chodzi o darmowe to dobrym wyborem będzie Avast


RE: Antywirus - Perkins - 20/01/2015 05:53 PM

A czy Kaspersky całkowicie blokuje strony ten teges ( :E )?? Bo jak prawie każdy facet chce czasami to obejrzeć.


RE: Antywirus - _MIKI_ - 20/01/2015 06:03 PM

Ze swojej strony mogę polecić Emsisoft Anti-Malware. Nie obciąża systemu a ma bardzo dobrą wykrywalność.


RE: Antywirus - Michal_Z_gno - 20/01/2015 06:16 PM

Perkins jeśli kaspersky ci zblokuję jakąś stroną a jesteś co do niej w 100% pewny, że jest wporządku zawsze możesz ją łatwo dodać tak, że program będzie ignorował z niej zagrożenia (takie coś zresztą na każdy antywirus).
Oczywiście jest to niewskazane działanie bo "te" strony bardzo często są zawirusowane więc lepiej je omijać szerokim łukiem lub jak ktoś już musi korzystać z takich stron to powinien wchodzić tylko na duże i renomowane portale tego typu.


Ps. Swoją drogą to w Twoim wieku takie portale są nie bardzo wskazane (jak byś miał z 2 lata więcej to nie było by to już nic jakoś bardzo szokującego).