eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MAD MAX W Lakierni - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: MAD MAX W Lakierni (/thread-28489.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: MAD MAX W Lakierni - MAD MAX - 04/06/2015 01:57 PM

Witam tym razem postanowiłem zrobić skin na chłodnie Big Grin

Image

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: MAD MAX W Lakierni - tdt marek - 04/06/2015 05:57 PM

Twórców skinów podzieliłbym na dwie kategorie. Na technikach się nie znam. Jedni robią skiny że ładują w nie wszystko co umieją i tworzą dodając to tu i tam. Dzieło jest najczęściej przeładowane i bez klasy i smaku. Drudzy mają trochę wyobraźni i wiedzą od początku jak to ma wyglądać. Wtedy jest sens i smak. Wśród tych drugich umiejscowiłbym Twoje prace. One są dobre bo mają smak i wyczucie. Obejrzałem je wszystkie z duża uwagą. Gratulacje. Ostatnio dużo szukałem w necie skinu do mojego Kenwortha T800. Niestety niczego godnego uwagi nie znalazłem. Jedynie skin pt. Stevens Transport trochę mi się podobał. Oszczędny w charakterze amerykańskim. Jedynie kolorystyka taka sobie. Podstawowy czarny, liternictwo czerwone i znakomity symbol, logo, ew. znak. I w tym wszystkim było coś. Taka oszczędność ma też swoją klasę. Chciałbym Cię zachęcić do zrobienia takiego oszczędnego skina np. z polskim żurawiem w locie ew. bocianem. Wydaje mi się że takie skromne skiny są najtrudniejsze. To trzeba mieć wyczucie gdzie dać cienką kreskę. Ty masz to coś co Cię wyróżnia i dlatego podsuwam taką propozycję. Pozdrawiam serdecznie Marek


RE: MAD MAX W Lakierni - MAD MAX - 04/06/2015 06:53 PM

Big Grin co do fragmentu twojej wypowiedzi tu cytuję ,, Drudzy mają trochę wyobraźni i wiedzą od początku jak to ma wyglądać". Chyba nigdy nie miałem tak że z góry miałem wizję calosci, zawsze zaczynałem od dodania jakiegoś jednego motywu. A później to już było przerabianie szukanie dodatków do niego zmienianie i dopasowywanie i na końcu łączenie w jedną całość.


RE: MAD MAX W Lakierni - tdt marek - 04/06/2015 07:33 PM

(04/06/2015 06:53 PM)MAD MAX napisał(a):  Big Grin co do fragmentu twojej wypowiedzi tu cytuję ,, Drudzy mają trochę wyobraźni i wiedzą od początku jak to ma wyglądać". Chyba nigdy nie miałem tak że z góry miałem wizję calosci, zawsze zaczynałem od dodania jakiegoś jednego motywu. A później to już było przerabianie szukanie dodatków do niego zmienianie i dopasowywanie i na końcu łączenie w jedną całość.

Ok ale trzeba wiedzieć kiedy przestać dodawać zbyt dużo nie oznacza dobrze.


RE: MAD MAX W Lakierni - tdt marek - 04/06/2015 07:43 PM

(04/06/2015 01:57 PM)MAD MAX napisał(a):  
Witam tym razem postanowiłem zrobić skin na chłodnie Big Grin

Image

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Jeśli mogę ocenić skina to proszę. Bok kabiny sypialnej rewelacja! Bok maski silnika zrobiłbym znacznie cieńszą kreską bez czerwonego konturu. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Ja używam Peterbilta EXHD i ten skin nie będzie pasował.To jest moje zdanie i mój gust który wcale nie musi się pokrywać z Twoim. Ocena dotyczy Peterbilta wraz z cysterną nie chłodni. Natomiast chłodnia jest adresowana do młodszej częsci graczy i trudno mi to ocenić. Obecnie literatura jest pełna smoków legend i fantazy. Osobiście za tym nie przepadam i dlatego mam problem z oceną. Ja jestem starszej daty (mam 60 lat) i 8 lat spędziłem w USA jako kierowca na różnych ciągnikach. Takich skinów tam nie ma. Podstawą malowania w USA jest rozpoznawalność. Najczęściej ich projektantami są Włosi. Oni właśnie posiadają smak i umiar. Dlaczego tak jest nie wiem. Pozdrawiam. Marek


RE: MAD MAX W Lakierni - MAD MAX - 07/06/2015 08:21 PM

Witam prezentuje wam zestaw jaki wykonałem.
Krótka informacja dla chcących jeździć tym zestawem.
Na życzenie mogę zmienić napisy na dowolne logo prowadzącej przez daną osobę firmy Big Grin.
Trzeba tylko do mnie napisać na PW i wysłać pliki ze swoim logiem lub napisem.

Image

Image

Image

Image

Na dolnej części rejestracji jest napis Skin By MAD MAX Big Grin
Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: MAD MAX W Lakierni - Makro - 07/06/2015 08:24 PM

No zestawik elegancko się prezentuje Big Grin Oby więcej takich Smile


RE: MAD MAX W Lakierni - Rene-GAD - 07/06/2015 08:36 PM

Ciekawa kombinacja Smile

I jeszcze bardziej ciekawa naczepa.. co to za jedna ??


RE: MAD MAX W Lakierni - HasuFrogg - 07/06/2015 08:40 PM

Ładnie zestaw wygląda, jedyna mała uwaga to zmieniłbym czcionkę na bardziej "techniczną" i zostawił bez zbędnych efektów.

(07/06/2015 08:36 PM)Renegade napisał(a):  Ciekawa kombinacja Smile

I jeszcze bardziej ciekawa naczepa.. co to za jedna ??

Z tego co widzę to Chereau tylko albo coś Md Max ma z modem albo coś przekombinował, że nie widać emblematów Chereau a jedynie w ich miejscu czarne plamy Wink


RE: MAD MAX W Lakierni - MAD MAX - 07/06/2015 09:02 PM

(07/06/2015 08:40 PM)FaceOFF napisał(a):  Ładnie zestaw wygląda, jedyna mała uwaga to zmieniłbym czcionkę na bardziej "techniczną" i zostawił bez zbędnych efektów.

(07/06/2015 08:36 PM)Renegade napisał(a):  Ciekawa kombinacja Smile

I jeszcze bardziej ciekawa naczepa.. co to za jedna ??

Z tego co widzę to Chereau tylko albo coś Md Max ma z modem albo coś przekombinował, że nie widać emblematów Chereau a jedynie w ich miejscu czarne plamy Wink

Face OFF ja nic po za skinem nie robiłem, w innych plikach nic nie zmieniałem